Obserwuj w Google News

Kobiety o tych imionach będą miały teraz pecha w miłości. Ktoś może złamać im serce

2 min. czytania
03.01.2023 09:28
Zareaguj Reakcja

Te imiona w 2023 roku mogą przynieść nam nieszczęście w miłości. Kobiety, które je posiadają, zostaną porzucone lub zdradzone przez ukochanego mężczyznę.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach w 2023 roku wiele razy stracą nadzieję na spotkanie drugiej połówki. Romanse przyniosą im niejedno rozczarowanie. Według przepowiedni wróżki Ines żadna z nich nie będzie miała w nadchodzącym czasie możliwości, by zbudować z kimś udany związek partnerski. Jeśli chcą poczuć się szczęśliwe, muszą skoncentrować się na innych sferach życia.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach porzucają kobiety bez wyjaśnienia. Mogą zniknąć z dnia na dzień

Kobiety o tych imionach będą miały teraz pecha w miłości

Wróżka Ines zdradziła w rozmowie z Radiem ZET, które imiona kobiece będą teraz przynosić pecha w sprawach miłosnych. Ich właścicielki powinny się w tym roku skoncentrować na pracy, relacjach z bliskimi i realizowaniu swoich pasji. Nie uda im się znaleźć drugiej połówki - zyskają na to szansę dopiero za kilkanaście miesięcy. W 2023 roku będą musiały pozostać cierpliwe.

Redakcja poleca

Kobiety o tych imionach w 2023 roku mogą mieć złamane serce

Właścicielki tych imion w 2023 roku czeka wiele miłosnych rozczarowań:

Natalia

Jej relacje z mężczyznami będą pełne nieprzyjemnych niespodzianek. Nie powinna wierzyć niczyim obietnicom. Okażą się nieszczere, a część jej wielbicieli odejdzie z dnia na dzień. Za każdym razem, gdy poczuje się pewna czyjegoś zainteresowania, może je stracić. Kiedy się w kimś zakocha, jej wymarzony partner odejdzie do innej kobiety.

Anna

Choć kilka razy zwróci czyjąś uwagę, po pewnym czasie będzie musiała się zorientować, że zainteresowanie jej nowego adoratora było tylko przelotne. Niejeden raz może wymieniać z kimś wiadomości, ale nie doczekać się zaproszenia na randkę. Popełni błąd, jeśli sama postanowi wyjść z inicjatywą. Zostanie bowiem odrzucona.

Karolina

Każda z jej randek okaże się w tym roku nieudana. Nawet jeśli upragniony mężczyzna będzie się wcześniej wydawał ideałem, na pierwszym spotkaniu przyniesie jej ogromny zawód. Może się też zdarzyć, że sama zapragnie zrobić na kimś wrażenie, a zamiast tego zaliczy wpadkę. Relacje z płcią przeciwną przyniosą jej w tym roku wiele stresu, więc powinna je ograniczać.

Zobacz także: Te imiona sprawią, że dzieci wyrosną na niegrzeczne i złośliwe. Eksperci je odradzają

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!