Obserwuj w Google News

Kobiety o tych imionach są zbyt miłe. Asertywność nie jest ich mocną stroną

2 min. czytania
09.04.2021 12:51
Zareaguj Reakcja

Kobiety, które posiadają te imiona, starają się przypodobać innym do tego stopnia, że zapominają o własnych potrzebach. Często działają wbrew sobie.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które noszą te imiona, podporządkowują się osobom ze swojego najbliższego otoczenia. Pozwalają sobie rozkazywać i nie zgłaszają żadnych protestów.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Kobiety o tych imionach są zbyt miłe

Właścicielki tych imion często poświęcają się dla innych, licząc na to, że w ten sposób uda im się zaskarbić ich sympatię. Nie potrafią mówić "nie".

Są tak miłe, że zgadzają się na wszystko, o co tylko zostaną poproszone.

Kobiety o tych imionach nie są asertywne

Kobiety, które posiadają te imiona, dopasowują się do cudzych żądań i kaprysów:

Iza

Na niczym nie zależy jej tak bardzo jak na tym, by wszyscy ją lubili. Myśli o tym bez ustanku. Przez cały czas jest skupiona na obserwowaniu zachowań ludzi w swoim otoczeniu, próbując na ich podstawie przewidzieć, w jaki sposób powinna postępować, żeby byli zadowoleni. Jeśli ktoś ją skrytykuje, głęboko to przeżywa.

Karolina

Pozwala, by inni decydowali o jej życiu. Sama nie potrafi dokonać żadnego wyboru, więc zdaje się na bliskich. Rzadko zastanawia się przy tym nad ich intencjami, zakładając z góry, że z pewnością są jak najlepsze. Często się rozczarowuje, odkrywając, że działali tylko w swoim interesie.

Sylwia

W relacjach z mężczyznami to ona wychodzi z inicjatywą. Zabiega o swojego ukochanego, starając się mu przypodobać. Jest skłonna znosić jego humory i kaprysy, bo chce wykazać się wyrozumiałością. Kiedy partner narzuca jej swoje zdanie, podporządkowuje się temu, nawet jeśli czuje, że zupełnie się z nim nie zgadza.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!