Obserwuj w Google News

Kobiety o tych imionach dbają tylko o pozory. Często udają kogoś innego

2 min. czytania
26.05.2022 15:03
Zareaguj Reakcja

Właścicielki tych imion nie próbują być autentyczne. Ich pomysł na życie to kreowanie coraz to nowych ról, które mają przyciągnąć odpowiednią publiczność.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach w codziennym życiu są aktorkami, które chcą przypodobać się jak największemu gronu znajomych. Zależy im na popularności, a nie na zdobyciu przyjaciół.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach dbają tylko o pozory

Kobiety, które posiadają te imiona, na co dzień myślą przede wszystkim o tym, by zwrócić na siebie uwagę. Dostosowują się do każdej panującej mody, byle tylko spodobać się innym. Nie mają ochoty pokazywać nikomu, jakie są naprawdę.

Redakcja poleca

Kobiety o tych imionach często udają kogoś innego

Właścicielki tych imion traktują ludzi jak swoją publiczność:

Maja

Codziennie wyobraża sobie, że gra w teledysku do ulubionej piosenki. Jej ruchy są wystudiowane, a z zachowania można wywnioskować, że w wyobraźni cały czas widzi oko kamery, które jest skierowane w jej stronę. Często zachowuje się jak gwiazda - nawet wtedy, kiedy nie ma ku temu podstaw.

Matylda

Zmienia zdanie w danej sprawie w zależności od tego, gdzie akurat się znajduje. Jeśli znajomi mają odmienne poglądy, udaje, że myśli tak samo jak oni. Na każdym kroku zastanawia się nad tym, ile korzyści może wyciągnąć z danej znajomości. W tym celu upodabnia się do innych.

Olga

Lubi wcielać się w coraz to nowe role i nie widzi w tym nic złego. Zmienia osobowości jak stylizacje - raz jest spokojna, a raz zwraca na siebie powszechną uwagę. Jej zdaniem każdy ma prawo sprawdzać, co najbardziej mu odpowiada. Jednak czasem koloryzuje w swoich opowieściach tak, że wszyscy tracą do niej zaufanie.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!