Obserwuj w Google News

Tiktokerka kupiła pinczera miniaturowego. Pokazała, co z niego wyrosło

2 min. czytania
18.09.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

Pewna użytkowniczka TikToka była przekonana, że kupuje pinczera miniaturowego. Z czasem jednak wygląd zwierzęcia diametralnie się zmienił. "Największe oszustwo stulecia" - oświadczyła influencerka.

Myślała, że kupuje pinczera miniaturowego. Pokazała, co z niego wyrosło
fot. tiktok.com/@anacsouza91

Przed zakupem psa warto dokładnie zweryfikować wybranego sprzedawcę. W przeciwnym wypadku możemy paść ofiarą oszustów. Jakiś czas temu przekonała się o tym pewna użytkowniczka TikToka. Ana Moreira kupiła psa wymarzonej rasy - a przynajmniej tak myślała. Z czasem jednak zwierzę zmieniło się nie do poznania. 

Redakcja poleca

Tiktokerka kupiła pinczera miniaturowego. Pokazała, co z niego wyrosło

Influencerka podzieliła się swoją historią na TikToku, a do jej nagrania dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta. Ana wyznała, że od zawsze marzyła o psie rasy pinczer miniaturowy. W końcu znalazła idealnego sprzedawcę - a przynajmniej tak jej się wtedy wydawało. Kobieta nie wahała się ani chwili. Od razu skontaktowała się z właścicielem zwierzęcia, a niedługo później pojechała po czworonoga. Pupil błyskawicznie skradł jej serce. 

Z czasem jednak wygląd psa zaczął diametralnie się zmieniać. "Pinczer" przede wszystkim znacznie urósł i przestał przypominać przedstawiciela swojej rasy. Wtedy Ana zrozumiała, że została oszukana. W rzeczywistości nabyła sporej wielkości kundelka.

Na nagraniu influencerka zamieściła kilka zdjęć czworonoga. W pierwszej części wideo skupiła się na okresie, kiedy był szczeniakiem. Następnie pokazała, co z niego wyrosło. "Kiedy wzięliśmy tę piękność, powiedzieli nam, że jest pinczerem miniaturowym. Największe oszustwo stulecia" - podsumowała Ana.

Tiktokerka została oszukana. Jej nagranie ma 1,8 mln wyświetleń

Nagranie tiktokerki błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się viralem. Do tej pory wideo zostało obejrzane 1,8 mln razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy platformy nie kryli zaskoczenia. Niektórzy przyznali też, że sami padli ofiarą podobnego oszustwa.

"Nawet jak był szczeniakiem, nie wyglądał na pinczera", "Też ostatnio kupiłam pinczera miniaturowego i teraz się boję", "Ja również dałam się nabrać na to oszustwo", "I tak masz pięknego psa" - czytamy w komentarzach.

Nie przegap
Kot
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock