Obserwuj w Google News

Pokazali nietypowy sposób na uspokojenie psa. Nagranie podbiło sieć

2 min. czytania
09.08.2023 14:19
Zareaguj Reakcja

Psie lęki to temat, z którym musi zmierzyć się wielu właścicieli zwierząt. Użytkowniczka TikToka pokazała nietypowy sposób na to, jak uspokoić psa. Razem z partnerem postanowiła odwracać uwagę ukochanej suczki, obawiającej się jazdy windą.

Pokazali, jak uspokoić psa.
fot. @macrosbymel/TikTok

Internautka Mel pasjonuje się sportem – na jej tiktokowym koncie @macrosbymel można znaleźć wiele nagrań z siłowni, dokumentujących podnoszenie coraz większych ciężarów. Kobieta kocha też zwierzęta. Razem z narzeczonym zaadoptowała jakiś czas temu suczkę ze schroniska. Rue, bo tak wabi się pies, od początku zmaga się z wieloma lękami (wykształconymi najprawdopodobniej ze względu na traumatyczne przeżycia). Zwierzę robi jednak coraz większe postępy – nie boi się już partnera Mel i na nowo poznaje świat z coraz większą ciekawością.

Redakcja poleca

Jak uspokoić psa? Ten sposób podbił serca internautów

Rue nadal nie czuje się pewnie podczas jazdy windą. Ludzcy „rodzice” muszą jednak korzystać z tego rozwiązania regularnie, by wyjść z pupilką na spacer. Mel postanowiła zatem wziąć sprawy we własne ręce. Na TikToku pokazała, jak uspokoić psa w nietypowy sposób. Para wymyśliła dla zalęknionej suczki piosenkę, którą narzeczeni regularnie odśpiewują – wszystko po to, by odwrócić uwagę Rue od jazdy windą.

Tekst utworu nie jest przypadkową zbitką słów, a skrupulatnie przemyślanymi, rymującymi się zdaniami składającymi się w pean na cześć psa. Na nagraniu opublikowanym przez Mel można usłyszeć:

Ona jest taka odważna, dobrze wychowana, wcale się nie boi. Jest potężna, jest dobrym pieskiem, jest naszym całym światem.

Zobacz także: Jesteś opiekunem szczeniaka? Behawiorysta: nie popełniaj tego błędu

Pokazali, jak uspokoić psa piosenką. Internauci: „Możecie śpiewać to dla mnie?”

Nietypowy sposób na to, jak uspokoić psa, przerósł wszelkie oczekiwania. Rue za każdym razem uważnie przysłuchuje się piosence, macha ogonem z intensywnością helikopterowego śmigła i nie przejmuje się jazdą windą. Internauci są zachwyceni. Nagranie opublikowane przez Mel obejrzano do tej pory ponad 5 milionów razy, a wśród komentarzy można przeczytać m.in.: „Czy możecie śpiewać to każdego ranka dla mnie?”, „Rue świetnie daje sobie radę”, „Kocham to”.

Nie przegap
rośliny są bezpieczne dla zwierząt
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock/Jus_Ol

RadioZET.pl