Obserwuj w Google News

Od dwóch lat żyją w trójkącie. "Nie jesteśmy o siebie zazdrośni"

2 min. czytania
01.06.2023 09:49
Zareaguj Reakcja

Alana, Kevin oraz Megan od dwóch lat tworzą poliamoryczny związek. Ich zdaniem taka relacja nie różni się znacznie od tej, jaka występuje w przypadku par.

Związek
fot. Instagram.com/campthrouple

Poliamoria, zwana również wielomiłością albo miłością mnogą często wzbudza różne reakcje otoczenia. Nie brakuje jednak osób, które świadomie decydują się na związek z kilkoma partnerami przy jednoczesnej akceptacji wszystkich stron zaangażowanych w relację.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tiktokerce Sarah, która dzieli życie z dwoma mężczyznami – mężem oraz chłopakiem. Takich osób jak ona jest znacznie więcej. Portal nypost.com napisał także o innym poliamorycznym związku, który tworzą pochodzący z USA – Alana. Kevin i Megan.

Redakcja poleca

Od dwóch lat żyją w trójkącie

Alana oraz jej partner Kevin zaczęli spotykać się od 2017 roku. Po jakimś czasie do ich związku dołączyła Megan i dziś cała trójka prowadzi wspólne życie. Jak twierdzą ich codzienność wygląda podobnie jak w przypadku monogamicznych relacji z jednym, małym wyjątkiem:

Główna różnica polega na tym, że masz dodatkowego partnera, którego kochasz i o którego troszczysz się, i którego uczucia musisz wziąć pod uwagę – cytuje Alanę portal nypost.com.

Zgrany trójkąt zgodnie podkreśla, że w ich związku nie ma zazdrości. Wręcz przeciwnie, każdy z nich stara się traktować pozostałych partnerów na równi i poświęcać im tyle samo uwagi.

Zobacz także: Kryzys w związku? 6 sposobów na to jak naprawić związek lub małżeństwo

Internauci podzieleni

Zakochani pokazują swoje codzienne życie m.in. na TikToku, gdzie mają już ponad 230 tysięcy obserwujących. Mieszkają pod jednym dachem i starają się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Wspólnie podróżują, jedzą posiłki i oglądają telewizję. Alana żartuje, że po tym, jak Megan stała się członkiem ich rodziny, muszą trzy razy dłużej zastanawiać się, co zjeść czy obejrzeć.

Cała trójka może liczyć na wsparcie rodziny oraz przyjaciół, którzy nie mają nic przeciwko ich nietypowej relacji. Także w mediach społecznościowych wiele osób im kibicuje, chociaż zdarzają się również mniej przyjemne komentarze. Tiktokerzy starają się jednak nimi nie przejmować, podkreślając, że każdy ma prawo do tego, aby obrać własną drogę w życiu.

Zobacz także:  7 ważnych sygnałów, że związek będzie trwały

RadioZET.pl/nypost.com

Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News