Obserwuj w Google News

Zdradziła męża z jego ojcem. Teraz para spodziewa się bliźniąt

2 min. czytania
31.05.2023 11:45
Zareaguj Reakcja

22-letni Declan włączył na telefonie widok z elektronicznej niani. Jednak zamiast córki, zobaczył swoją żonę i ojca. Teraz para spodziewa się bliźniaków.

Zdradziła męża z jego ojcem. Teraz para spodziewa się bliźniąt
fot. Facebook/Stevie Beere

Zdrada boli. Szczególnie wtedy, gdy o romansie ukochanej osoby dowiadujemy się przez przypadek. Ostatnio przekonał się o tym 22-letni Declan Fuller. Mężczyzna nakrył żonę ze swoim ojcem. O tej historii napisał portal thesun.co.uk.

Redakcja poleca

Zdradziła męża z jego ojcem

Declan i Stephanie to małżeństwo z Wielkiej Brytanii. Para wspólnie wychowywała 2-letnią córeczkę o imieniu Willow. We wrześniu 2022 roku do ich domu wprowadził się Darren, tata Declana. 44-latek niedawno rozstał się ze swoją ukochaną i nie miał gdzie mieszkać. Małżeństwo jeszcze wtedy nie wiedziało, że to zdarzenie wywróci ich życie do góry nogami.

Pewnego dnia Declan, będąc w pracy, włączył na swoim telefonie widok z elektronicznej niani. Chciał sprawdzić, co robi jego córka. Kamera ustawiona w jej pokoju zarejestrowała jednak nie Willow, a 22-letnią Stephanie, która wkradała się do sypialni ze swoim teściem. Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Zobacz także:  Ma problem z mężem i poprosiła księdza o pomoc. Tak zareagował

Gdy Declan wrócił do domu, pokazał nagranie swojej żonie i ojcu. Ci jednak powiedzieli, że nie robili nic niestosownego. Para twierdziła, że poszła do sypialni, aby wspólnie obejrzeć "Simpsonów". "Gdybym nie był rozsądny, on (Darren - przyp. red) byłby teraz sześć stóp pod ziemią" - powiedział 22-latek, cytowany przez thesun.co.uk.

Para spodziewa się bliźniąt

Tłumaczenia pary nie przekonały Declana. Mężczyzna postanowił rozstać się ze swoją żoną. Co ciekawe, niedługo później Stephanie związała się z 44-letnim Darrenem. Para mieszka razem w Pontygwaith, niedaleko Pontypridd. Niedawno ogłosiła, że spodziewa się bliźniaków. "To chore. Jak mój ojciec mógł mi to zrobić? To nie jest normalne. [...] Żal mi tych dzieci. Wchodzą do bardzo mieszanej rodziny" - powiedział Declan. 

Portal thesun.co.uk postanowił skontaktować się ze Stephanie w celu uzyskania komentarza. Kobieta twierdzi, że nie zdradziła męża. "Darren i ja zaczęliśmy się spotykać jakiś tydzień po odejściu Declana" - zapewnia 22-latka.

Zobacz także:  Oglądał nagie zdjęcia własnej siostry. Jego fetysze szokują

Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS

RadioZET.pl/thesun.co.uk/nypost.com