,

Zakochała się w koledze swojego syna. Związek kwitnie

08.03.2023 12:35

Tanya jest w związku z kolegą swojego syna. Poza tym dzieli ich 18 lat różnicy wieku, przez co ich relacja wzbudza wiele kontrowersji.

Para
fot. TikTok.com

Związek kobiety z dużo młodszym mężczyzną często wzbudza wiele dyskusji i spotyka się z niezrozumieniem ze strony innych osób. Jakiś czas temu pisaliśmy o uczuciu, jakie rozwinęło się między 82-letnią Iris i o 46 lat młodszym od niej partnerem. Ich ślub zszokował wiele osób. Nie inaczej jest w przypadku tej pary, o której napisał portal thesun.co.uk. Chociaż między Tanyą a jej chłopakiem jest mniej, bo  18 lat różnicy wieku, to i tak ich relacja jest na ustach wielu osób - tym bardziej że kobieta związała się ze znajomym syna.

Tanya ma 40 lat, a jej partner -  Josue 22. Poznali się w 2018 roku przez jej nastoletniego syna. Z czasem ich znajomość przerodziła się w prawdziwy związek. Są już razem około dwa lata. Niestety z powodu różnicy wieku, jaka jest między nimi, wciąż muszą mierzyć się z niepochlebnymi opiniami. Początkowo wiele osób zarzucało kobiecie, że uwiodła znacznie młodszego od siebie mężczyznę.

Para stara się jednak udowodnić, że ich relacja jest znacznie silniejsza niż myślą inni. Wspólnie prowadzą konto na TikToku, które ma już niemal pół miliona obserwujących. Na profilu dokumentują swoje codzienne życie. Na publikowanych przez nich filmach nie brakuje między nimi romantycznych słów i czułych gestów.

Zobacz także: On jest starszy od niej o 40 lat. Internauci nie dają im żyć

Ich związek wprawił w zdumienie wiele osób

Tanya twierdzi, że jej nowy związek daje jej poczucie szczęścia, chociaż nieco obawiała się tego, jak na ich relację zareagują jej dzieci. Początkowo nie była to łatwa sytuacja, jednak teraz Josue ma doskonałe relacje z jej pociechami i jak przyznaje – odpowiada mu rola ojczyma. One traktują go z kolei bardziej jak starszego brata. Opinie na temat ich związku są podzielone. Chociaż wiele osób krytykuje parę, to są też i tacy, którzy szczerze kibicują ich relacji:

Świetnie razem wyglądacie. Wiek nie ma znaczenia, jesteś piękna, a on pasuje do ciebie idealnie. Powodzenia.

Okazuje się również, że wielu internautów ma na swoim koncie podobne związki:

Mój mąż ma 31 lat, a ja 44. Jest moim światem, traktuje mnie jak królową.
 
Mam prawie 49 lat, a mój narzeczony 27, więc śmiało. Nigdy nie byłam szczęśliwsza.
 

Zobacz także: Tę parę dzieli 25 lat różnicy. "Nie dbamy o to, co mówią o nas inni"

loader

RadioZET.pl/thesun.co.uk

Logo radiozet Dzieje się