Obserwuj w Google News

Chciał ją wyrzucić z pracy. Dziś są zgraną parą

2 min. czytania
30.05.2023 15:06
Zareaguj Reakcja

23-latka zaczęła umawiać się z dużo starszym od siebie szefem. „To się nie uda” - krytykowali kobietę jej znajomi.

para
fot. Instagram.com/krystlekayture

Związki, w których między partnerami jest duża różnica wieku, wciąż wzbudzają wiele kontrowersji. W mediach społecznościowych można natknąć się na wiele takich par, które mimo sprzeciwu otoczenia, spróbowało stworzyć stabilną relację. Jakiś czas temu pisaliśmy o tiktokerce, która jest w związku z mężczyzną starszym od niej aż o 40 lat. I chociaż próbują udowodnić, że darzą się szczerym uczuciem, wiele osób w to nie wierzy.

Z podobnym problemem spotyka się pewna 23-latka, o której napisał portal thesun.co.uk. Krystle zakochała się starszym od siebie o 20 lat mężczyźnie, który w dodatku był jej szefem. Ich związek narodził się w dość nietypowych okolicznościach. Internauci często zarzucają jej, że jest z nim tylko dla jego portfela.

Redakcja poleca

Związała się z dużo starszym mężczyzną

Krystle po raz pierwszy spotkała swojego obecnego partnera – Bena przypadkowo. Poznali się, kiedy dziewczyna szukała pracy jako niania. Ostatecznie została zatrudniona przez mężczyznę do opieki nad jego dziećmi i szybko złapała z nimi dobry kontakt. Nie przypuszczała, że relacja między nią, a jej szefem z czasem przeistoczy się w coś poważniejszego.

Kobieta stwierdziła nawet, że kiedyś myślał o jej zwolnieniu, ale ostatecznie do niego nie doszło, przez to, że zapałał do niej uczuciem. Krystle stwierdziła, że związek z dużo starszym od siebie mężczyzną, który w dodatku jest jej pracodawcą i ma troje dzieci z poprzedniego małżeństwa, wzbudzał wiele kontrowersji. Regularnie słyszała, że jest z nim tylko dla pieniędzy i że rozbiła rodzinę, chociaż Ben był już rozwiedziony jeszcze przed jej poznaniem.

Zobacz także: On jest starszy od niej o 40 lat. Internauci nie dają im żyć

 

Z niani stała się macochą

Uczucie pary było tak silne, że w listopadzie 2017 roku postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Dziś zakochani nadal są razem i tworzą szczęśliwą rodzinę. Krystle chwali się swoim codziennym życiem w sieci. Pokazuje na TikToku i Instagramie, jak spełnia się w roli żony i macochy. Wiele osób szczerze jej kibicuje i mówi, żeby nie przejmowała się tym, co mówią o niej inni:

Ciesz się swoim życiem. Ludzie są po prostu zazdrośni.
 
Jesteście moją ulubioną parą – można przeczytać w komentarzach.
 

Zobacz także: Związek 30-latki i 60-latka. „Różnica wieku powyżej 7 lat może wzbudzać politowanie”

RadioZET.pl/thesun.co.uk

Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News