,

Tiktoker zakochał się w szmacianej lalce. Para doczekała się trójki "dzieci"

20.02.2023 14:47

Cristian do szaleństwa zakochał się w Natalii. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego wybranka jest... lalką. Ostatnio para przywitała na świecie trzecie "dziecko".

Tiktoker zakochał się w szmacianej lalce. Para doczekała się trójki "dzieci"
fot. tiktok.com/@nataliaychris

W minionym roku pisaliśmy o 37-latce, która poślubiła szmacianą lalkę. Kukła o imieniu Marcelo jest wzrostu dorosłego człowieka. Ma wydziergane oczy, usta, nos i brwi, a na czubku jej głowy znajduje się bujna czupryna. Co ciekawe, para doczekała się nawet "dziecka". Domowy "poród" Brazylijki trwał 35 minut i był transmitowany na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

- Życie małżeńskie z nim jest cudowne. Nie walczy ze mną, nie kłóci się i po prostu mnie rozumie. Marcelo to wspaniały i wierny mąż. Wszystkie kobiety mi tego zazdroszczą - zapewnia Meirivone Rocha Moraes.

Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o podobnej historii. Tym razem to mężczyzna związał się z lalką. Para doczekała się trójki "dzieci".

Tiktoker zakochał się w lalce. Para doczekała się trójki "dzieci"

Cristian przez wiele lat pozostawał singlem. Jednak pewnego dnia poznał Natalię, która całkowicie odmieniła jego życie. Mężczyzna zakochał się w niej bez pamięci. I wszystko wskazuje na to, że z wzajemnością, bo ukochana przyjęła jego oświadczyny - a przynajmniej tak twierdzi mieszkaniec Kolumbii.

Kukła o imieniu Natalia jest wzrostu dorosłego człowieka. Ma długie, ciemne włosy, gęste brwi i pełne usta. Cristian i jego ukochana doczekali się dwójki "dzieci" (syna i córki), które z wyglądu przypominają swoją "matkę". Ostatnio na świat przyszła kolejna pociecha pary - Sammy. Chłopczyk, tak jak i jego rodzeństwo, jest lalką.

Zobacz także: Ma 32 lata. Nigdy wcześniej nie była na randce i się nie całowała

Internauci komentują

Mężczyzna aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jego konto na TikToku obserwuje ponad 79 tys. osób. Kolumbijczyk na profilu dzieli się ważniejszymi momentami ze swojego i Natalii życia. Ostatnio opublikował nagranie, w którym razem z narzeczoną wystąpił w koszulce z napisem: "Tata Sammy'ego" i "Mama Sammy'ego". W kolejnym wideo para pokazała przygotowania do tzw. baby shower. Pojawiło się również nagranie z "porodu".

Filmy spotkały się z żywą reakcją internautów. Pod nagraniami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy aplikacji są jednak podzieleni. Niektórzy gratulowali mężczyźnie, a inni go krytykowali. Część osób zaczęła też z niego żartować. "To jest naprawdę smutne", "Nie wiesz, jak używać prezerwatyw?", "Poród naturalny czy cesarskie cięcie?" - pisali internauci. W końcu Kolumbijczyk postanowił zmienić konto na prywatne.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że już wcześniej mężczyzna był krytykowany za swój związek z lalką. Wówczas tłumaczył hejterom, że "gdyby nie lalki, byłby bardziej samotny niż ktokolwiek inny".

Zobacz także: Są zaręczeni. Widzieli się na żywo tylko dwa razy

Z moją Natalią oglądamy telewizję i rozmawiamy o wszystkim. Oni nie wiedzą, jak bardzo ją kocham - odpowiadał Cristian internautom.
loader

RadioZET.pl/dailystar.co.uk

Logo radiozet Dzieje się