,

Ma 32 lata. Nigdy wcześniej nie była na randce i się nie całowała

17.02.2023 10:23

32-letnia Allora nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Nigdy wcześniej się nie całowała ani też nie chodziła na randki.

Allora
fot. TikTok.com

Znalezienie swojej drugiej połówki nie jest tak prostą sprawą. Niektórzy przez wiele lat nie mogą trafić na właściwego partnera. Doświadczyła tego Allora, mieszkanka Nowego Jorku, o której napisał nypost.com. Kobieta wyjawiła, że do 32. roku życia nigdy się z nikim nie umawiała. Zawsze wierzyła, że ten właściwy mężczyzna czeka na nią tuż za rogiem. Mijały jednak lata, a ona wciąż pozostawała sama.

Nigdy nie była w związku

Allora przyznała, że straciła wiarę w miłość na prawie 20 lat. Zawsze twierdziła, że kobiety są po to, aby je ścigać. Miała nadzieję, że w końcu nadejdzie taki dzień, że dojdzie do wyjątkowego spotkania wymarzonego "księcia z bajki". Jednak nigdy jej się to nie przydarzyło. Starała się z tym pogodzić i skupić głównie na karierze i podróżach.

Jednocześnie zaczęła zastanawiać się, czy może problem tkwi w niej samej. Stwierdziła, że musi coś zrobić, aby wreszcie zmienić swoje życie. Zainstalowała nawet aplikacje randkowe, ale jej pierwsze próby znalezienia miłości w taki sposób także spełzły na niczym.

Zobacz także: Są zaręczeni. Widzieli się na żywo tylko dwa razy

Poszła na pierwszą randkę w wieku 32 lat

To jej jednak nie zraziło. W końcu jej wysiłek nie poszedł na marne i mając 32 lata, umówiła się na pierwszą randkę. Dziewczyna opublikowała w sieci film, na którym pokazała swoje przygotowania do spotkania:

Kobieta miała obawy przed randką, ale postanowiła się otworzyć przed nowo poznanym mężczyzną i wyjawić mu swój mały sekret. Spotkała się z jego zrozumieniem, co dodało jej pewności siebie. Po raz pierwszy ktoś skradł również jej pocałunek.

Nie ma osi czasu. Życie to maraton, a nie wyścig. Nie ma nic złego w chodzeniu na randki lub romansach na późniejszym etapie - dodaje.

Zobacz także: Poszła na obiecującą randkę. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego

loader

RadioZET.pl/nypost.com

Logo radiozet Dzieje się