Obserwuj w Google News

Ma męża i chłopaka. "Jestem szczęściarą"

2 min. czytania
03.02.2023 12:45
Zareaguj Reakcja

Sarah jest w związku małżeńskim, a jednocześnie ma drugiego chłopaka. Ludzie nazywają ją egoistką, ale twierdzi, że zupełnie ją to nie obchodzi.

Związek
fot. TikTok.com

Miłość może mieć różne oblicza. Są osoby, którym nie wystarcza relacja tylko z jednym partnerem i decydują się na związek poliamoryczny. W takim układzie nie można jednak mówić o zdradzie, bowiem wszystkie strony świadomie zgadzają się na to, aby w ich relacji był ktoś jeszcze. W tym przypadku nie chodzi wyłącznie o seks. W takich związkach partnerów często łączą mocniejsze więzi. Poliamoria zwana też "wielomiłością" lub "miłością mnogą" często spotyka się z niezrozumieniem otoczenia. Przekonała się o tym Sarah, o której napisał portal nypost.com.

Redakcja poleca

Żyje w poliamorycznym związku

Sarah jest znana w sieci jako middlespoonpodcast. Prowadzi profil na TikToku, na którym pokazuje swoje życie z dwoma mężczyznami. Jej codzienność śledzi ponad 100 tysięcy osób. Kobieta jest w związku małżeńskim z Ryanem, a jednocześnie ma chłopaka o imieniu Ronnie.

Jej partnerom nie przeszkadza taki obrót spraw. Wręcz przeciwnie wszyscy doskonale się dogadują, a nawet spędzają wspólnie czas na romantycznych kolacjach. Mąż tiktokerki chwali zdolności kulinarne jej chłopaka, ciesząc się z tego, że dzięki niemu nie musi robić obiadu. Ten z kolei docenia u Ryana to, że traktuje swoją żonę z taką miłością i szacunkiem bez względu na wszystko.

Zobacz także: Ten trend może uratować twój związek. Czym jest "LAT”?

Fala krytyki

Związek tiktokerki wzbudza jednak wiele kontrowersji. Sarah przyznaje, że często spotyka się z nienawistnymi komentarzami:

Być w związku poliamorycznym z dwoma mężczyznami, którzy obecnie nie mają innych partnerów… Będziesz… znienawidzony! - mówi na jednym z nagrań.

Pod jej filmami na TikToku także pojawiają się różne reakcje internautów:

Wolałbym być sam przez resztę życia, niż żyć w ten sposób.
 
Każdy facet, któremu nie przeszkadza inny facet, tak naprawdę cię nie kocha. Gdyby tak było, nie byłby w stanie tego znieść.
 

Sarah stara się jednak nie przejmować opiniami innych. Mówi, że zarówno ona, jak i jej partnerzy czują się szczęśliwi w takiej relacji.

Zobacz także: Tę parę dzieli 25 lat różnicy. "Nie dbamy o to, co mówią o nas inni"