,

Po 50 latach małżeństwa odtworzyli ślubną sesję zdjęciową. "Prawdziwa miłość"

14.02.2023 11:38

Pewna para z okazji 50. rocznicy swojego ślubu postanowiła zrobić coś niezwykłego. Wpadła na pomysł odtworzenia sesji zdjęciowej z dnia, w którym przysięgła sobie wieczną miłość. "To najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam" - zachwycają się internauci.

Po 50 latach małżeństwa odtworzyli ślubną sesję zdjęciową. "Prawdziwa miłość"
fot. Shutterstock

12 marca 1971 roku Kelly i Carolyn Gay stanęli na ślubnym kobiercu. Para pobrała się w DSM First Church w stanie Iowa w USA. Jakiś czas temu małżeństwo świętowało swoją 50. rocznicę ślubu. Z tej okazji Amerykanie postanowili zrobić coś wyjątkowego.

Zobacz także: 14-latek zakochał się w dziewczynie z internetu. Przejechał 240 km, by dać jej misia

Po 50 latach małżeństwa odtworzyli ślubną sesję zdjęciową

Na pomysł odtworzenia ślubnej sesji zdjęciowej wpadła Carolyn. Początkowo kobieta z okazji rocznicy zawarcia małżeństwa chciała wybrać się z mężem do restauracji na jakieś dobre jedzenie. "To tylko 50 lat" - myślała. Wkrótce jednak doszła do wniosku, że nie ma wielu par, które po pół wieku nadal są ze sobą. W związku z tym postanowiła zmienić swoje plany. Zdecydowała, że okrągłą rocznicę uczci, zakładając swoją suknię ślubną i odtwarzając zdjęcia sprzed 50 lat.

Chciała, żeby Kelly miał niespodziankę, dlatego sama zajęła się organizacją powtórnej sesji. Skontaktowała się z fotografem Samem Hoylesem, który był zachwycony tym pomysłem. Następnie przeszukała cały dom, by znaleźć zdjęcia z 1971 roku. Kobieta chciała, aby fotografie były jak bardziej podobne. Zdecydowała się więc na zapuszczenie włosów.

Internauci są zachwyceni: "Prawdziwa miłość"

W końcu nadszedł czas, żeby Kelly poznał prawdę. Gdy Carolyn wyjawiła mu, co przez ostatnie lata szykowała na ich okrągłą rocznicę ślubu, był w szoku. Mężczyzna powiedział, że zupełnie się tego nie spodziewał. Jednak z wielką przyjemnością wziął udział w sesji, która również odbyła się w DSM First Church.

Ludzie szukają teraz dobrych wiadomości. A cóż może być lepszego niż szczęśliwa para po 50 latach od ślubu, patrząca z miłością na siebie, jakby był to ich pierwszy dzień? Mam nadzieję, że widać to na zdjęciach - powiedział fotograf.

Post opublikowany w mediach społecznościowych spotkał się z żywą reakcją internautów. Pod sesją zdjęciową pary pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryją wzruszenia. "Wow. Niesamowite, że byli w stanie to zrobić", "To najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. Prawdziwa miłość", Sposób, w jaki teraz na siebie patrzą, wyraża uznanie i wielką miłość" - piszą internauci.

Kelly i Carolyn Gay przez 50 lat wspólnego życia doczekali się trójki dzieci oraz czworga wnucząt. Para przeżyła też gorsze chwile - mężczyzna jest po przeszczepie nerki, zaś kobieta chorowała na raka piersi. 

Zobacz także: Ma męża i chłopaka. "Jestem szczęściarą"

loader
Jessica Biel w kraciastej marynarce i z czerwonymi ustami oraz Justin Timberlake w garniturze
15 Zobacz galerię
fot. Rodin Eckenroth/Getty AFP/East News

RadioZET.pl/people.com/o2.pl

Logo radiozet Dzieje się