Obserwuj w Google News

Oświadczył się swojej dziewczynie. Takiej reakcji nie przewidział [FOTO]

2 min. czytania
15.09.2023 11:25
Zareaguj Reakcja

Pewien mieszkaniec Szkocji postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę. Reakcja kobiety go zaskoczyła. To zdjęcie robi furorę w mediach społecznościowych.

Oświadczył się swojej dziewczynie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
fot. Shutterstock/twitter.com/DaveFeatures

Zaręczyny to ważny krok w życiu każdej pary. To początek nowego rozdziału, którego zwieńczeniem jest ślub. O ile oczywiście druga osoba przyjmie pierścionek, a z tym różnie bywa. Ostatnio przekonał się o tym pewien mieszkaniec Szkocji. Mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. Takiego obrotu spraw nie przewidział...

Redakcja poleca

Oświadczył się swojej dziewczynie. Tak zareagowała

O sprawie informuje portal thesun.co.uk. Mieszkaniec Szkocji wywiesił na metalowym płocie przy jednym z rond w miejscowości Elgin białe prześcieradło. Na tkaninie zamieścił propozycję małżeństwa. "Will you marry me, Rachel"? (z ang. wyjdziesz za mnie, Rachel?) - brzmiał napis. 

Kobieta prawdopodobnie nie była jednak gotowa na tak poważny krok. Co więcej, czuła ogromny żal do swojego partnera - a przynajmniej tak można wywnioskować po jej odpowiedzi. Publicznie zarzuciła ukochanemu, że miał romans z członkiem jej rodziny. "No, you slept with my brother" (ang. nie, spałeś z moim bratem) - napisała (prawdopodobnie) Rachel na prześcieradle, które wywiesiła obok ronda.

To jednak nie koniec. Niedługo później na płocie zawisła kolejna wiadomość. "Happy 40th Sandi" (ang. wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin, Sandi) - można było przeczytać na tkaninie. Nie wiadomo jednak, czy miała coś wspólnego z miłosnym trójkątem. 

Zobacz także:  Poszła na randkę z mężczyzną poznanym na Tinderze. Facet ukradł jej buty warte kilka tys. zł

Odrzuciła oświadczyny chłopaka. Internauci komentują

Zdjęcie prześcieradeł rozwieszonych przy rondzie błyskawicznie obiegło media społecznościowe. Internauci chętnie komentowali tę nietypową sytuację. Większość z nich skupiła się jednak na Sandi i jej 40. urodzinach. "Biedna Sandi", "Tak czy inaczej, wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin Sandi" - czytamy w komentarzach.

Jak zauważa portal polsatnews.pl, wiadomości zapisywane na prześcieradłach są częścią szkockiej kultury. Tkaniny rozwieszane są na płotach, ścianach i innych miejscach z okazji narodzin, zawarcia małżeństwa, a także zgonów. Popularność tej formy przekazu jednak w ostatnich latach znacznie spadła.

Nie przegap
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS