Obserwuj w Google News

Ona ma 22 lata, a jej mąż 65. Tak na parę reagują pracownicy hoteli

2 min. czytania
02.03.2023 12:55
Zareaguj Reakcja

Tę parę dzieli spora różnica wieku - ona ma 22 lata, a on 65. Z tego powodu czasem dochodzi do nieco niezręcznych sytuacji. Największe problemy małżeństwo odnotowuje podczas wspólnych wyjazdów.

Ona ma 22 lata, a jej mąż 65. Tak reagują pracownicy hoteli
fot. tiktok.com/@shadieshafik

Mówi się, że miłość nie patrzy na wiek. Niektóre pary są tego idealnym przykładem. Mowa tu m.in. o Miracle i Charlesie Pogue - ona ma 24 lata, on 85. Niedawno małżeństwo zdradziło, że planuje powiększyć rodzinę. "Chcę, żeby Charles miał potomstwo. Planujemy iść do kliniki, aby porozmawiać o naszych opcjach" - wyjawiła kobieta. Teraz z kolei głośno zrobiło się o innej parze, którą dzieli spora różnica wieku, a dokładnie 43 lata. 

Redakcja poleca

Ona ma 22 lata, a jej mąż 65. Tak reagują pracownicy hoteli

Małżeństwo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ich konto na TikToku @shadieshafik obserwuje ponad 57 tys. osób. Para na profilu dzieli się urywkami ze swojego życia codziennego. Otwarcie mówi też o tym, że ich związek wśród wielu budzi ogromne kontrowersje. Czasem też przez sporą różnicę wieku małżeństwa dochodzi do różnych, nieco niezręcznych sytuacji. Ostatnio influencerzy podzielili się jedną z nich. Do tego nagrania dotarł portal the-sun.com.

Na wideo widać parę, która siedzi na dwóch łóżkach w pokoju hotelowym i trzyma się za ręce. Kobieta czule patrzy na swojego ukochanego, a po chwili się od niego odsuwa. Influencerka w opisie filmu wyjaśniła, że pracownicy obiektu dali im apartament z dwoma oddzielnymi łóżkami, chociaż prosili o jedno duże. Prawdopodobnie obsługa hotelowa wzięła ich nie za parę, a za ojca i córkę.

To już kolejna taka sytuacja w życiu małżeństwa. Para stara się tym jednak nie przejmować. Patrząc na jej nagranie, wydaje się, że do tego typu incydentów podchodzi z dużym dystansem.

Zobacz także:  19-latek i 76-latka twierdzili, że spodziewają się dziecka. Szokująca prawda wyszła na jaw

Kiedy się meldujemy, pracownicy hotelu zawsze dają nam dwa oddzielne łóżka. Nawet wtedy, kiedy poprosimy o jedno podwójne - czytamy w opisie wideo.

Nagranie z TikToka ma niemal 900 tys. odsłon

Nagranie małżeństwa błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane niemal 900 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Ja też mam starszego, bogatego męża. Chciałabym, żeśmy zostali przyjaciółmi. Kocham wasze poczucie humoru", "On wygląda na bardzo smutnego", "Uwielbiam ich!", "Jedno łóżko do spania, drugie do zabawy" - piszą internauci.

Na innych nagraniach można zobaczyć, że para - mimo sporej różnicy wieku - doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Razem podróżuje, śmieje się i bawi. W niektórych filmach małżeństwo też żartuje z komentarzy ludzi, którzy twierdzą, że nic je nie łączy, a kobieta jest z 65-latkiem wyłącznie dla pieniędzy.

Zobacz także:  Tę parę dzieli 25 lat różnicy. "Nie dbamy o to, co mówią o nas inni"

Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

RadioZET.pl/the-sun.com