Obserwuj w Google News

Odkryła, że chłopak ją zdradza. Zemsta wywołała u niego atak paniki

3 min. czytania
02.06.2023 08:53
Zareaguj Reakcja

Czy niewierność jest karą samą w sobie? W niektórych przypadkach świadomość przewinienia może ciążyć aż za bardzo. Gdy pewna kobieta zorientowała się, że jej partner nie jest lojalny, obrała nietypową technikę. Zdrada stała się w ten sposób płaszczyzną wyrafinowanej gry psychologicznej.

Zdrada została ukarana - sprawca dostał ataku paniki.
fot. @piablossom_x/TikTok

Niewierność nie jest nowym zjawiskiem, ale w czasach zaawansowanych technologii i mediów społecznościowych może mieć różne twarze. Tiktokerka i streamerka Pia Blossom opowiedziała widzom niewiarygodną historię swojej najlepszej przyjaciółki. W związku kobiety pojawiła się zdrada – przyjaciółka Pii odkryła, że jej partner otrzymuje od innych osób nagie zdjęcia i zapisuje je w swoim telefonie.

Jedną z najczęstszych strategii rozwiązywania takich sytuacji jest rozstanie poprzedzone szczerą rozmową. Nie w tym przypadku – zdradzona kobieta postanowiła ukarać niewiernego mężczyznę i pokonać go jego własną bronią.

Redakcja poleca

Zdrada czai się za każdym rogiem. Nikt nie spodziewał się takiej zemsty

Związek nie należał do najłatwiejszych (początkowo tylko pod kątem organizacyjnym). Para mieszkała daleko od siebie, więc gdy przyjaciółka streamerki chciała zobaczyć się z chłopakiem, musiała jeździć do niego pociągiem. Droga w jedną stronę zajmowała 2 godziny; relacja wymagała zatem inwestycji czasowej i finansowej. Niestety – zabrakło szczerości. Podczas jednego z wyjazdów do partnera kobieta dostrzegła na jego telefonie niepokojącą rzecz. Mężczyzna chciał odtworzyć piosenkę, więc przewijał na ekranie telefonu wszystkie swoje aplikacje. Przyjaciółka Pii zauważyła wówczas nagie zdjęcia innych kobiet. Udała jednak, że tego nie widzi.

Zdrada wymagała sięgnięcia po specjalne środki. Gdy partner zasnął, kobieta ustawiła jedno z rozbieranych zdjęć jako tapetę jego telefonu i – jak gdyby nigdy nic – poszła spać. Po nadejściu poranka mężczyzna wstał, dostrzegł, jak wygląda jego zablokowany ekran i natychmiast spocił się z nerwów. Jego partnerka zachowywała się tymczasem zupełnie normalnie. Zagadywała go, szykowała śniadanie i zupełnie nie sprawiała wrażenia, jakby cokolwiek się stało.

I tak oto rozpoczął się tydzień wojny psychologicznej. Dosłownie codziennie udawała przed nim, że wszystko jest w porządku, a każdej nocy zmieniała tapetę na inne nagie zdjęcie, by zobaczyć, czy w końcu wystąpi naprzód i się przyzna - – relacjonuje ze śmiechem Pia.

Zobacz także: Zdradził żonę z jej synem. „Przepraszam, ale ja go kocham”

Zdrada ukarana. Nagie zdjęcia pojawiały się na tapecie każdej nocy

Tydzień wypełniony zemstą uprzykrzył mężczyźnie życie. Zmieniająca się nieustannie tapeta wywołała u niego atak paniki. Przytłoczony ciężarem własnej winy zdrajca cały czas się pocił i trząsł, a nawet zwymiotował z nerwów.

Moja laska to kompletna socjopatka, bo go pocieszała, pytała, co jest nie tak i dlaczego jest tak zestresowany...a potem resetowała nagie foty każdej nocy! - - opowiada Pia Blossom.

Zobacz także: Pan młody powiedział to w trakcie ślubu. Tak zemścił się na niewiernej wybrance

Zdrada i jej nieoczekiwane konsekwencje zaczęły wywoływać w sprawcy podejrzliwość. Kilkakrotnie pytał drugiej połówki, czy przeglądała jego telefon. Zmienił nawet hasło zabezpieczające urządzenie, ale jego dziewczyna bez problemu poradziła sobie z tą przeszkodą i cierpliwie czekała na przełom. Ten przyszedł podczas piątej, wspólnej nocy: bliski załamania mężczyzna przyznał się do niewierności, a usatysfakcjonowana mścicielka spakowała swoje rzeczy, wyjechała i zablokowała go na wszystkich mediach społecznościowych.

Internauci są zachwyceni historią wyrafinowanej zemsty. Pod filmem opublikowanym przez Pię Blossom, obejrzanym do tej pory ponad 770 tysięcy razy, aż roi się od komentarzy.

Po pierwsze...nie zdradzaj. Po drugie...kocham twoją przyjaciółkę.
Co za szefowa.
Chaos. Uwielbiam to.
Mieli romans z nianiami swoich dzieci. Jude Law nawet dwa razy
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl