Obserwuj w Google News

Meghan chciała, żeby Harry opuścił rodzinę królewską. "To syrena" - mówi tiktokerka

2 min. czytania
04.03.2022 14:09
Zareaguj Reakcja

Wielu ludzi ma za złe księciu Harry'emu, że opuścił rodzinę królewską. Ta tiktokerka twierdzi, że jest to element przebiegłego planu Meghan Markle.

Meghan Markle to "syrena". Wiedziała, co zrobić, żeby Harry odszedł z rodziny
fot. EllenTube/Ferrari Press/East News

Gdy tylko Meghan Markle wstąpiła do rodziny królewskiej, wszyscy spodziewali się, że może zmienić naprawdę wiele na brytyjskim dworze. Wprowadziła powiew świeżości nie tylko ze względu na swoje pochodzenie oraz styl, ale również przez to, że była rozwódką, co do tej pory było niespotykane wśród Windsorów. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu akcji. Gdy w 2020 roku Meghan i Harry ogłosili, że zamierzają odejść z rodziny królewskiej i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, aktorka stała się dla Brytyjczyków wrogiem publicznym numer jeden. 

Zobacz także:  Zanim Meghan poznała księcia, była mężatką. Spotykała się też z tymi mężczyznami

Meghan Markle to "syrena". Wiedziała, co zrobić, żeby Harry odszedł z rodziny

Harry zawsze był ulubieńcem Brytyjczyków. Nic więc dziwnego, że to na Meghan skupiła się cała złość za odejście księcia z rodziny królewskiej. 

Redakcja poleca

Portal plotek.pl dotarł do nagrania jednej z tiktokerek, która zajmuje się głównie tematyką Windsorów. Kobieta twierdzi, że Meghan z góry wiedziała, jakie cele chce osiągnąć w związku z Harrym. Internautka nazwała ją nawet syreną.

Nie byłam zaskoczona, kiedy książę Harry opuścił rodzinę królewską. To właśnie robią syreny. Odciągają cię od najbliższych - powiedziała w filmiku. 

Jako dowód na swoje słowa podaje fakt, że syreny bardzo łatwo owijają sobie mężczyzn wokół palca. Komentujący zwrócili też uwagę na to, że Meghan wybrała na pierwszą randkę ulubione perfumy księżnej Diany. Nic więc dziwnego, że Harry był bardzo podatny na wszystko, co mówiła mu aktorka. 

Zobacz także:  Meghan Markle ma powód do zazdrości. Wszystko przez to zdjęcie, na którym jest Harry

Związek Meghan i Harry'ego 

Plotki o relacji księcia Harry'ego z amerykańską aktorką pojawiały się od początku 2017 roku. Oficjalnie razem pokazali się jednak dopiero 25 września podczas meczu tenisowego w Toronto. Dwa dni później ogłoszono ich zaręczyny. 

Ślub Meghan i Harry'ego odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Rok później na świat przyszedł ich syn Archie. Na początku 2020 roku, tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa, para książęca ogłosiła, że zamierza zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam w 2021 roku przyszła na świat ich córka Lilibet Diana. 

Zobacz także:  Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: plotek.pl/TikTok