Obserwuj w Google News

Wzięła ślub. Zaraz po nim odkryła, że jej mąż ma romans

2 min. czytania
02.06.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

Świeżo upieczona żona dowiedziała się o zdradzie męża. Teraz nie wyobraża sobie, jak dalej ma wyglądać ich wspólne życie.

kobieta
fot. Shutterstock

Większość osób, składając przysięgę małżeńską, ma nadzieję na stworzenie długiego, stabilnego związku. Co jednak począć, gdy jeden partnerów już na początku wspólnej drogi nadużywa zaufania drugiej strony? Niestety sytuacje tego typu zdarzają się dość często.

W takim trudnym położeniu znalazła się pewna kobieta, która swoją historię postanowiła podzielić się na łamach mirror.co.uk. W liście do redakcji zrozpaczona internautka opowiedziała o tym, jak okropnie potraktował ją jej mąż. Okazało się, że mężczyzna od roku zdradzał swoją żonę z inną kobietą.

Redakcja poleca

Odkryła romans męża

Kobieta przyznała, że o romansie męża dowiedziała się od nieznajomej osoby. Pewnego dnia otrzymała internetową wiadomość, w której ktoś napisał całą prawdę o jej ukochanym. Zawierała wiele szczegółowych informacji – w tym konkretne daty i miejsca jego potajemnych schadzek. W końcu doszło do konfrontacji między nią a jej mężem, który przyparty do muru przyznał się do zdrady.

Wyszło na jaw, że jego romans zaczął się jeszcze przed ślubem. Jak stwierdził, między nim a kochanką nie było głębszych uczuć. Zaczął błagać żonę, aby mu wybaczyła. Ta jednak ma wątpliwości i nie wie, jak dalej miałby wyglądać ich związek. Wciąż jest nieufna w stosunku do partnera, który w dodatku od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje:

Od tego czasu przejrzałam nasze wspólne konto bankowe - zobaczyłam wycieczki do kina i rachunki w restauracjach, których nie kojarzę, co oznacza, że musiał ją zabrać. - cytuje kobietę portal mirror.co.uk.

Zobacz także: Przez wiele lat miała romans z innym. Twierdzi, że to uratowało jej małżeństwo

Jest zdruzgotana

Cała sytuacja przytłoczyła kobietę. Nie wyobraża sobie dalszej, wspólnej przyszłości z mężem, a jednocześnie obawia się, że zakończenie związku będzie odbierane jako porażka. Sprawę postanowiła skomentować ekspertka portalu Coleen Nolan.
Jej zdaniem kobieta powinna zaufać swojemu przeczuciu.

Twierdzi, że jej mąż nie jest osobą godną zaufania i być może liczył na to, że nie poniesie żadnych konsekwencji swojego zachowania. Dodaje również, że może wraz z mężem udać się na terapię dla par, ale nie powinna próbować ratować swojego małżeństwa za wszelką cenę. 

Zobacz także: Zdradziła męża z jego ojcem. Teraz para spodziewa się bliźniąt

Doda w futrze i Radosław Majdan w kurtce jeansowej
10 Zobacz galerię
fot. Maciej NABRDALIK/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk