Obserwuj w Google News

Wydał majątek na tatuaże i złote zęby. Dziś narzeka, że nie może znaleźć miłości

2 min. czytania
10.02.2023 13:19
Zareaguj Reakcja

Crewsont wzbudza kontrowersje swoim wyglądem i często jest w centrum zainteresowania. Skarży się, że przez to nie może znaleźć "tej jedynej".

Muzyk
fot. TikTok.com

O muzyku ze Stanów Zjednoczonych zrobiło się głośno za sprawą nagrania opublikowanego w serwisie YouTube, które ma tysiące wyświetleń. Mężczyzna uwielbia tatuaże. Mówi, że pomagają mu one podkreślić jego indywidualność i od kiedy zrobił pierwszy z nich, czuje, że się od tego uzależnił. Muzyk sprawił sobie również złote zęby. Przyznał, że spotyka się z różnymi reakcjami na swój wygląd. Odważny wizerunek artysty nie spodobał się jego rodzicom, przez co nie ma z nimi kontaktu. Jest on problematyczny również z innego powodu, bowiem utrudnia mu… randkowanie.

Redakcja poleca

Poszedł na randkę w ciemno

Crewsont twierdzi, że wiele osób jest zaskoczonych, kiedy mówi otwarcie, że ma problemy z randkowaniem. Jak podkreśla, do tej pory nie miał szczęścia do kobiet. Według niego może to wynikać z tego, że dziewczyny nie są w stanie zaakceptować faktu, że za każdym razem wzbudza tak duże zainteresowanie.

Zdecydował się nawet na randkę w ciemno z barmanką i niezależną fotografką o imieniu Sue. Zastanawiał się, jak dziewczyna zareaguje na jego widok. Ona także miała w związku z tym spotkaniem sporo obaw. Po randce powiedziała jednak, że pozytywnie się zaskoczyła i uznała, że nie należy oceniać innych po wyglądzie. Stwierdziła, że postrzegała go zupełnie inaczej, a mężczyzna okazał się delikatną osobą, która jednocześnie twardo stąpa po ziemi. Na koniec dodała, że chętnie spotka się z nim ponownie.

Oglądaj

Zobacz także:   Pokazała, jaką wiadomość dostała po randce. Internauci nie kryją oburzenia 

Fala komentarzy

Pod filmem opublikowanym na YouTube pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Wielu z nich trzyma kciuki, aby znalazł tę jedyną:

Muszą po prostu zwolnić i spróbować dać sobie nawzajem uczciwą szansę. Może coś z tego będzie, a może nie. Życzę im obojgu wszystkiego najlepszego.

Niektórzy internauci nie mogli zrozumieć, że z powodu wyglądu mężczyzny odwrócili się od niego jego rodzice:

Powodzenia w szukaniu. Mam nadzieję, że uda się załatwić sprawy z mamą. Nie rozumiem rodziców, którzy odrzucają swoje dzieci z powodu czegoś tak błahego. Nadal jesteś ich dzieckiem, bez względu na to, ile masz tatuaży lub jak się nazywasz.
 
Naprawdę uważam, że wygląda świetnie. Mam nadzieję, że jego mama zrozumie, że on po prostu wyraża siebie. Nadal jest jej synem.

Zobacz także: Zrobił tatuaż dla dziewczyny. Nie takiej reakcji się spodziewał