,

Ludzie nazywają go nerdem. Nie wierzą, że ma tak ładną dziewczynę

Weronika Misiuk
22.03.2023 13:25

Will z USA wciąż jednak musi mierzyć się z negatywnymi opiniami w mediach społecznościowych. Internauci nie mogą zrozumieć, jak udało mu się poderwać taką piękną dziewczynę.

Para
fot. Instagram

W mediach społecznościowych jest wiele kont prowadzonych przez pary. Niestety dość często związki takich osób są obiektem dyskusji wśród internautów. Jakiś czas temu pisaliśmy o parze tiktokerów, która spotyka się z wieloma komentarzami na temat dzielącej ich różnicy wzrostu. Ellie jest bowiem wyższa od swojego chłopaka aż o 20 cm.

Portal thesun.co.uk przedstawił także historię innych zakochanych cieszących się dużym zainteresowaniem w sieci. Will i Katiana również padają ofiarą niewybrednych komentarzy w social mediach. Internauci twierdzą, że dziewczyna jest zbyt ładna, aby mieć takiego chłopaka.

Internauci nie dają im żyć

Will i Katiana z USA to popularna para influencerów. Wspólnie prowadzą konto na TikToku, które obserwuje ponad 3 miliony osób. Na swoim profilu publikują różne humorystyczne nagrania. Niestety z powodu swojej działalności w sieci, ich związek wystawiony jest na ciągłą ocenę internautów, o czym opowiedzieli na kanale Truly w serwisie YouTube.

Para poznała się przez aplikację randkową ponad cztery lata temu i od tamtej pory jest nierozłączna. Kiedy jednak ujawniła swój związek w sieci, posypała się lawina komentarzy. Wielu internautów zaczęło kwestionować ich relację. Twierdziło, że dziewczyna o takim wyglądzie powinna poszukać sobie kogoś o lepszej aparycji.

Z ich strony padały nawet zarzuty, że być może jest ona ze swoim chłopakiem tylko dla pieniędzy. Niektórzy szli nawet o krok dalej i pozwalali sobie na nieodpowiednie żarty w stosunku do Willa, twierdząc, że być może przetrzymuje Katianę jako zakładniczkę.

Zobacz także: Dzielą ich 42 lata. Wielu do dziś nie wierzy, że się kochają

Mówią, w czym tkwi siła ich związku

Para wielokrotnie próbowała się mierzyć z różnymi komentarzami, jednak bezskutecznie. Wciąż pojawiała się jakaś nowa tego typu opinia. Zakochani przyznają, że mimo wszystko starają się nie przejmować takimi zarzutami. Podkreślają, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, darzą siebie nawzajem szacunkiem i znakomicie się uzupełniają.

Katiana, która sama dużą wagę przykłada do swojego wyglądu i na jego upiększaniu spędza ok. 40 minut dziennie, twierdzi, że nie zwraca większej uwagi na cechy zewnętrzne partnera. Liczy się dla niej wnętrze człowieka. Mówi, że u mężczyzn ceni sobie inteligencję. Z kolei Will dodaje, że mimo krytyki, najważniejsze jest dla niego to, aby znaleźć w sobie spokój i nie martwić się tym, co mówią inni.

Zobacz także: Byli ze sobą 3 lata i doczekali się syna. Okazało się, że partner cały czas ją oszukiwał

loader

RadioZET.pl/thesun.co.uk

Logo radiozet Dzieje się