Agnieszka Włodarczyk w pomarańczowej spódnicy i białym topie i Mikołaj Krawczyk w czarnej marynarce
  • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk
  • Sandra Bullock i Ryan Gosling Sandra Bullock i Ryan Gosling
  • Alicja Bachled Curuś i Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
  • 8 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

Romanse gwiazd zawsze emocjonują ich fanów. Niektóre pary show-biznesu nie schodziły z pierwszych stron gazet. Pamiętacie, że oni kiedyś byli razem?

Na przełomie lat w show-biznesie polskim i zagranicznym było wiele gwiazd, które wzbudzały ogromne emocje fanów. Jedne przez ich ogromny talent, niektóre przez wygląd, a jeszcze inne przez relacje, w jakich były. Od dawna bowiem wiadomo, że nic tak nie emocjonuje jak związki najpopularniejszych gwiazd. Choć dziś po tych relacjach pozostały jedynie wspomnienia, te pary były na ustach wszystkich. Oto najgorętsze romanse polskich i zagranicznych gwiazd. 

Najgorętsze romanse gwiazd. Tymi związkami żył cały świat

Niektóre z tych par były razem całkiem niedawno. Inne to już zamierzchła przeszłość. Do dziś z sentymentem wspominamy czasy, gdy byli razem.

Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski spotykali się dawno temu. Ich relacja do dziś nazywana jest największym romansem lat 70. Ich związek był równie gorący, co burzliwy. Choć nie przetrwał próby czasu, oni pozostali serdecznymi przyjaciółmi.

Wszyscy pamiętamy też moment, gdy Alicja Bachleda-Curuś wyjechała do Hollywood i poznała Colina Farrella. To właśnie gwiazdor został ojcem jej synka Henry'ego Tadeusza. Wspólnie sprawują opiekę nad chłopcem, choć od dawna nie są już razem.

Nie możemy też zapomnieć o jednej z najgorętszych polskich par z końca lat 90. Najprzystojniejszy Michał Żebrowski i Izabella Scorupco, do której wzdychali wszyscy mężczyźni, poznali się na planie "Ogniem i mieczem". Zaiskrzyło między nimi na tyle, że dość długo było głośno o ich romansie. W pewnym momencie jednak każde poszło w swoją stronę. 

Oto 8 najgorętszych romansów gwiazd z polskiego i zagranicznego show-biznesu. Którą z tych par lubiliście najbardziej? 

Zobacz także: Te gwiazdy rozstały się i do siebie wróciły. Pokazują, że warto dać miłości drugą szansę