,

19-latek i 76-latka twierdzili, że spodziewają się dziecka. Szokująca prawda wyszła na jaw

21.02.2023 11:39

Związek Giuseppe i Miliny od początku budził ogromne kontrowersje. Wszystko przez sporą różnicę wieku zakochanych - on miał 19 lat, a ona 76. Para jednak nie zamierzała kryć się ze swoimi uczuciami. W mediach społecznościowych ogłosiła, że jest zaręczona, a niedługo później poinformowała, że spodziewa się dziecka. Teraz na jaw wyszła szokująca prawda.

19-latek i 76-latka twierdzili, że spodziewają się dziecka. Szokująca prawda wyszła na jaw
fot. tiktok.com/@milina_gatta

Prawdziwa miłość nie pyta o wiek, a o uczucia. Doskonałym na to przykładem są pary, które dzieli mniejsza bądź większa różnica lat. Czasem jednak jest ona tak duża, że jedna osoba z powodzeniem mogłaby być nawet babcią drugiej. Tak też jest w przypadku Giuseppe oraz Miliny. A przynajmniej tak wszyscy myśleli, bo - jak się ostatnio okazało - prawda jest zupełnie inna.

19-latek i 76-latka twierdzili, że spodziewają się dziecka

O parze, którą dzieli 57 lat różnicy, pisaliśmy już w minionym roku. Wówczas Giuseppe miał 19 lat, a jego wybranka Milina - 76. Zakochani nie kryli się ze swoimi uczuciami. Mężczyzna w mediach społecznościowych publikował wiele nagrań ze swoją starszą partnerką. W jednym z filmów ogłosili nawet, że są zaręczeni.

Związek pary od początku budził ogromne kontrowersje. Pod nagraniami pojawiało się wiele negatywnych komentarzy. Niektórzy się z nich śmiali, inni zarzucali 19-latkowi, że jest z kobietą dla pieniędzy. Para jednak zdawała się tym wcale nie przejmować.

O Giuseppe i Milinie po raz kolejny zrobiło się głośno pod koniec 2022 r. Wówczas zakochani ogłosili, że spodziewają się dziecka. Mężczyzna na swoim profilu na TikToku (gdzie obserwuje go ponad 3,2 mln osób) opublikował film, w którym razem z 76-latką poznaje płeć potomka. Kiedy wyświetla się różowy kolor - wskazujący na dziewczynkę - Giuseppe czule tuli się do brzucha ukochanej. Na innym nagraniu para pokazała również urywki z badania USG.

Zobacz także: Są zaręczeni. Widzieli się na żywo tylko dwa razy

Szokująca prawda wyszła na jaw

Teraz prawda wyszła na jaw. Kilka dni po walentynkach Giuseppe D'anna w rozmowie z agencją JamPress przyznał, że ich związek był fikcją. Co więcej, tak naprawdę 19-latek i 76-latka są spokrewnieni - Milina Gatta jest babcią chłopaka. 

Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk - tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej - powiedział Giuseppe w jednym z wywiadów, cytowany przez portal plotek.pl.

D'anna przyznał również, że nie spodziewał się, że jego nagrania z babcią staną się viralem. Dodał, że obecnie spotyka się z dziewczyną w swoim wieku.

Zobacz także: Ona ma 24 lata, a on 85. Małżeństwo planuje powiększyć rodzinę

loader

RadioZET.pl/the-sun.com/plotek.pl

Logo radiozet Dzieje się