Obserwuj w Google News

Wydali majątek na swoje wesele. Połowa gości nie przyszła

2 min. czytania
15.03.2023 12:59
Zareaguj Reakcja

Para wydała tysiące złotych na wesele. Ponad połowa z zaproszonych gości nie pojawiła się na ślubie, chociaż wcześniej potwierdziła swoją obecność.

Wesele
fot. TikTok.com/Shutterstock

Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dużą ilość czasu zajmuje sama organizacja przyjęcia, nie mówiąc już o tym, że jest to ogromny wydatek. Dlatego większość par, tworząc listę gości, prosi ich o wcześniejsze potwierdzenie swojego uczestnictwa w ceremonii. Gray wspólnie z partnerem postąpili w podobny sposób. Nie spodziewali się jednak, że na ich weselu sala będzie niemal świecić pustkami.

Redakcja poleca

Goście nie przyszli na wesele

Portal nypost.com opisał historię młodej pary, która postanowiła zorganizować wesele na ponad 80 osób. Chociaż niemal wszyscy zadeklarowali, że będą towarzyszyć im w tym wyjątkowym dla nich dniu, to ostatecznie na weselu pojawiła się tylko garstka z nich. Na zorganizowanie całej uroczystości para wydała ponad 100 000 złotych.

Państwo młodzi postanowili opublikować relację z wydarzenia, którą opatrzyli wymownym podpisem: "88 osób powiedziało - tak, nie zjawiło się nawet 40". Na nagraniu możemy zobaczyć niemal pustą salę. Zamiast bawiących się gości, widać tylko kilka stołów i niezajętych krzeseł. Nagranie szybko stało się viralem w sieci i do tej pory obejrzało je ponad milion użytkowników platformy TikTok.

Zobacz także: Gość uciekł z wesela. Powód? Lepiej sami zobaczcie

Internauci komentują

Pod filmem pojawiła się lawina komentarzy od internautów. Wielu z nich było wyraźnie zaskoczonych taką postawą gości, twierdząc, że zachowali się nieodpowiedzialne i powinni ponieść za to jakieś konsekwencje. Część z nich współczuła młodej parze, dzieląc się również swoimi weselnymi doświadczeniami. Okazało się, że niektóre osoby przeżyły podobny zawód podczas własnych uroczystości:

Wyślijcie rachunek za jedzenie każdemu, kto odpowiedział twierdząco i nie pojawił się w najważniejszym dniu waszego życia.
 
Tak wyglądał mój ślub. 127 osób potwierdziło, a pojawiło się może ze 40.
 
To samo spotkało mnie. Miałam cały stół poświęcony moim przyjaciołom z pracy i nie pojawił się ani jeden (…).
 

Zobacz także: Tak tłumaczą swoją nieobecność goście weselni. Nagranie tiktokerki wywołuje burzę

RadioZET.pl/nypost.com