Obserwuj w Google News

Wyszła z własnego ślubu. Rodzina ją upokorzyła

2 min. czytania
18.09.2023 17:57
Zareaguj Reakcja

To miał być jej najpiękniejszy dzień w życiu. Nie przypuszczała, że najbliższa rodzina zniszczy jej uroczystość ślubną w taki sposób.

Załamana panna młoda
fot. Shutterstock

Każda panna młoda marzy o tym, aby jej ślub był niezapomnianym przeżyciem i dostarczył wiele pięknych wspomnień po latach. Niestety, jak pokazują doświadczenia par, które mają wesele już za sobą, nie zawsze taka uroczystość przebiega po ich myśli.

Portal themirror.co.uk przytoczył historię pewnej internautki, która poskarżyła się na forum Reddit.com, jak została potraktowana przez swoich najbliższych na własnym ślubie. Zamiast być dla niej wsparciem w tak ważnym dla niej dniu, upokorzyli ją na oczach pozostałych gości.

Redakcja poleca

Opuściła własne wesele. Wszystko przez rodzinę

Rodzina panny młodej postanowiła przygotować jej weselną niespodziankę, wyświetlając zdjęcia z jej młodości. Niestety ten okres nie kojarzył się internautce najlepiej. Była bowiem wtedy obiektem drwin ze względu na swoją wagę. Prosiła rodzinę, aby nie pokazywali publicznie fotografii z tamtego okresu. Ci jednak zlekceważyli jej prośbę. Taki powrót do przeszłości wywołał w niej złe wspomnienia: "Wszyscy zaczęli się śmiać. Poczułam się, jakbym ożywiła traumę z czasów, gdy byłam nastolatką, a ludzie śmiali się ze mnie, więc natychmiast zaczęłam płakać." - cytuje kobietę portal mirror.co.uk.

Miarka się przebrała, gdy rodzina wygłosiła przemówienie. W trakcie padły słowa, które bardzo ją zabolały: "Myśleliśmy, że skończy samotnie, mieszkając w tanim wynajętym domu z wszystkimi jej czterema śmierdzącymi kotami!". Kobieta nie mogła dłużej tego znieść i w pośpiechu opuściła uroczystość w towarzystwie męża, który starał się ją pocieszyć.

Zobacz także: Zorganizowali wesele bez dzieci. „Najlepsza decyzja”

Tak została potraktowana na własnym ślubie. Internauci są w szoku

Tuż po opuszczeniu imprezy przez pannę młodą rodzina miała do niej o to pretensje, uważając, że niepotrzebnie "robi sceny". Do dziś nie usłyszała od nich żadnych przeprosin. Twierdzi, że najbliżsi okazali jej całkowity brak szacunku. Internauci są podobnego zdania i nie przebierają w słowach: "Myślę, że powinnaś od nich odpocząć, ograniczyć kontakt lub go nie mieć" - możemy przeczytać w komentarzach.

Niektórzy docenili również postawę jej męża, który w tak trudnym momencie okazał się dla niej dużym wsparciem. Uważają, że teraz powinna skupić się wyłącznie na rozwoju swojej relacji małżeńskiej: "Wybierz się w miesiąc miodowy i rozpocznij z nim nowe życie."

Nie przegap
Czego nie robić na weselu?
5 Zobacz galerię
fot. ProWeddingStudio/Shutterstock