,

Panna młoda straciła przyjaciółkę. Wszystko przez jedną decyzję

25.05.2023 10:08

Pewna para młoda musiała mocno okroić listę gości weselnych. Narzeczeni postanowili więc nie zapraszać osób towarzyszących. Ich decyzja wywołała burzę.

Panna młoda straciła przyjaciółkę. Wszystko przez jedną decyzję
fot. tiktok.com/@corabrei

Cora Breilein to znana tiktokerka - jej konto o nazwie @corabrei obserwuje ponad 15 tys. osób. Influencerka na profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. W jednym z ostatnich filmów kobieta opowiedziała o swoim weselu. Jej nagranie wywołało burzę w sieci.

Panna młoda straciła przyjaciółkę. Wszystko przez jedną decyzję

Do wideo dotarł portal insider.com. Breilein nigdy nie chciała hucznego ślubu. Wraz ze swoim - jeszcze wtedy narzeczonym - Jaredem zdecydowała się więc na skromną uroczystość. Para zorganizowała "kameralnego grilla" w Glen Ellen w Kalifornii. Aby dopasować się do miejsca, państwo młodzi musieli mocno okroić listę gości. 

Cora na TikToku wyjaśniła, że zrezygnowali z zapraszania osób towarzyszących, ale tylko tych, których nigdy nie poznali. "Nie chcieliśmy nikogo spotykać po raz pierwszy na naszym ślubie" - tłumaczyła influencerka. Pomysł ten wywołał jednak duże emocje wśród bliskich pary. Negatywnie zareagowała m.in. wieloletnia przyjaciółka panny młodej, która co prawda nie była w stałym związku, ale akurat z kimś randkowała. Decyzja pary była dla kobiety kompletnie niezrozumiała.

Ostatecznie przyjaciółka tiktokerki powiedziała, że nie weźmie udziału w ceremonii. Od tego czasu kobiety nie mają ze sobą kontaktu. 

Zobacz także: 77-latka wzięła ślub z samą sobą. Uroczystość odbyła się w domu seniora

Internauci są podzieleni

Nagranie Breilein błyskawicznie obiegło sieć. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są podzieleni. Wiele osób poparło decyzję pary o niezapraszaniu osób towarzyszących. Część użytkowników serwisu przyznała, że na ich miejscu, zrobiłaby dokładnie tak samo. Pojawiły się również głosy krytyki. Niektórzy napisali, że nie rozumieją, jak można nie zaprosić na ślub partnerów swoich przyjaciół.

Po fali negatywnych komentarzy tiktokerka zdecydowała się opublikować kolejne wideo. Na filmie wyjaśniła, że rzeczywiście kiedyś miała bardzo bliski kontakt ze wspomnianą wcześniej przyjaciółką, ale w wyniku pandemii ich relacja ucierpiała. Zaproszenie na ślub - jak dodała - było więc symboliczne.

Zobacz także: Otrzymała zaproszenie na ślub. Gdy otworzyła kartkę, wpadła w szał

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/insider.com/o2.pl

Logo radiozet Dzieje się