Obserwuj w Google News

Oburzające zachowanie pana młodego na ślubie. "To małżeństwo się skończyło"

2 min. czytania
09.06.2023 15:35
Zareaguj Reakcja

Media społecznościowe obiegło nagranie ze ślubu. Zachowanie pana młodego podczas ceremonii oburzyło internautów. "Brak szacunku" - komentują użytkownicy sieci.

Oburzające zachowanie pana młodego na ślubie. "To małżeństwo się skończyło"
fot. twitter.com/Mahuntsu

Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jednak nie wszyscy przywiązują do tej ceremonii tak dużej wagi. Ostatnio przekonała się o tym pewna panna młoda. To, co zrobił jej ukochany po odejściu od ołtarza, szokuje.

Redakcja poleca

Oburzające zachowanie pana młodego na ślubie

Media społecznościowe obiegło nagranie ze ślubu. Widać na nim parę młodą, która wychodzi z kościoła. Kobieta ma na sobie długą, białą suknię. W ręku natomiast trzyma bukiet kwiatów. Dziewczyna jest przeszczęśliwa i uśmiecha się do zgromadzonych w świątyni gości. 

Zupełnie inaczej zachowuje się pan młody. Mężczyzna cały czas spogląda w telefon. Niektórzy twierdzą, że wymienia z kimś wiadomości tekstowe. Chłopak nie zwraca uwagi na gości. Co więcej, nawet przez chwilę nie patrzy w stronę swojej świeżo upieczonej małżonki. 

Dopiero po wyjściu z kościoła pan młody odkłada telefon. Przez moment rozmawia ze swoją wybranką, być może ta właśnie krytykuje jego zachowanie. Jednak po kilku sekundach mężczyzna ponownie bierze smartfona do ręki.

Portal nypost.com podaje, że wideo początkowo zostało udostępnione na TikToku, gdzie zdobyło ponad 40 mln wyświetleń. Dość szybko jednak zostało usunięte. Obecnie nagranie ze ślubu można obejrzeć m.in. na Twitterze.

Zobacz także:  Aż tyle zapłaciła za swój ślub. Po usłyszeniu kwoty była wściekł

Internauci komentują: "To małżeństwo się skończyło"

Film ze ślubu błyskawicznie obiegł sieć i stał się viralem. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci skrytykowali zachowanie pana młodego. Niektórzy też zarzucili mu zdradę.

To szaleństwo... Brak szacunku. Całkowicie nie na miejscu.
 
To małżeństwo się skończyło.
 
On pisze ze swoją dziewczyną na boku.
 
Czy on został zmuszony do tego małżeństwa? - czytamy komentarze pod filmem.

Zobacz także:  Czego nie robić na weselu w charakterze gościa? Ekspertka od etykiety ostrzega

Gwiazdy, które przyjaźnią się z byłymi partnerami [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Abaca/EAST NEWS

RadioZET.pl