Obserwuj w Google News

Matka pana młodego karmiła go piersią. Narzeczona mężczyzny przyłapała ich w toalecie

2 min. czytania
24.02.2023 11:37
Zareaguj Reakcja

Choć ta historia brzmi jak scenariusz filmu, to podobno wydarzyła się naprawdę. Pewna panna młoda tuż przed ślubem nakryła swojego ukochanego z jego matką w toalecie. Przyszła teściowa kobiety... karmiła syna piersią.

Matka pana młodego karmiła go piersią. Narzeczona mężczyzny przyłapała ich w toalecie
fot. Shutterstock

Ślub to dla wielu kobiet jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego każda panna młoda chciałaby, żeby ten wyjątkowy dzień przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Jednak życie - jak wiadomo - lubi zaskakiwać. Czasem podczas uroczystości dzieją się rzeczy, na które nie sposób być przygotowanym...

Zobacz także:  Poszli na ślub, chociaż nikt ich nie zaprosił. Internauci są zdumieni

Pan młody pił mleko z piersi matki

Georgie Mitchell to konsultantka ślubna z Wielkiej Brytanii. Razem ze swoją przyjaciółką Beth Smith prowadzi podcast "The Unfiltered Bride". Kobieta w jednym z odcinków podzieliła się ze słuchaczami zaskakującą historią. Sama nie była jej świadkiem, a o incydencie usłyszała od koleżanki wizażystki o imieniu Jenny. 

Jenny mówi do mnie: "Byłam kiedyś na pewnym ślubie i nigdy nie zgadniesz, co się stało. Panna młoda tuż przed ceremonią musiała iść do toalety. Otworzyła drzwi do łazienki, a to, co zobaczyła, wystarczyłoby, aby odwołać ślub - tajemniczo zaczyna swoją opowieść Mitchell.

Smith zaczęła zgadywać, co panna młoda mogła zobaczyć w toalecie. Od razu przyszło jej do głowy, że być może nakryła na czymś swojego ukochanego. Myślała o zdradzie albo narkotykach. Wtedy Mitchell powiedziała, że kobieta widziała, jak jej teściowa karmiła piersią swojego syna, a jej przyszłego męża.

Opowieść konsultantki ślubnej wprawiła Beth w osłupienie. "Przepraszam, co? Dlaczego jego mama wciąż produkuje mleko?" - zaczęła się zastanawiać. Kobiety wspólnie doszły do wniosku, że być może matka karmiła swojego syna piersią przez całe życie, dlatego stale miała pokarm. 

Redakcja poleca

Panna młoda nie odwołała ślubu

Fragment podcastu z opowieścią Mitchell został opublikowany na TikToku. Wideo błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Film obejrzano niemal milion razy, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy aplikacji nie kryli zdziwienia. 

Pan młody przeniósł powiedzenie "synek mamusi" na zupełnie inny poziom. 
 
Myślałam, że powiesz, że pan młody nie żyje! Ale to było jeszcze gorsze - pisali internauci.

Wiele kobiet przyznało też, że w takiej sytuacji z pewnością odwołałyby ślub. A co zrobiła panna młoda? Georgie zdradziła, że mimo wszystko postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu.

Warto też zaznaczyć, że nagranie zostało już usunięte z TikToka. Nadal jednak można je obejrzeć na platformie YouTube.

Zobacz także:  Pan młody zaskoczył swoją wybrankę na weselu. "Rozwiodłabym się tego samego dnia"

Oglądaj

RadioZET.pl/nypost.com/polsatnews.pl