Obserwuj w Google News

Te gwiazdy zaręczyły się w 2020. Czy w tym roku staną na ślubnym kobiercu?

3 min. czytania
02.01.2021 09:03
Zareaguj Reakcja

Piękni, bogaci, zakochani. W 2020 wiele znanych osób postanowiło się ustatkować. Kto w minionym roku się zaręczył? Te pary już niedługo staną na ślubnym kobiercu.

Gwen Stefani w sukience w kwiaty i Blake Shelton w garniturze przytulają się na scenie
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Te pary doskonale znamy z pierwszych stron gazet i niemal od początku śledzimy ich losy. To właśnie oni w 2020 roku sprawili nam najwięcej radości. Okazuje się bowiem, że te znane pary zaręczyły się w minionych 12 miesiącach. Niektóre z nich w ten sposób złożyły przed światem deklarację o swojej wielkiej miłości. Inne już zacierają ręce na myśl o pięknym ślubie i hucznym weselu. Które znane pary zamierzają się ustatkować? Musimy przyznać, że mimo pandemii koronawirusa, sporo takich związków znalazło się na naszej liście.

Zobacz także: Gwiazdy, które wzięły ślub w 2020 roku. Pandemia nie popsuła im weselnych planów

Gwiazdy, które zaręczyły się w 2020 roku. Te pary niedługo wezmą ślub

Pandemia koronawirusa sprawiła, że o wiele więcej czasu spędzaliśmy w domu z ukochanymi osobami. To doprowadziło do tego, że niektórzy jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli.

Redakcja poleca

Okazuje się, że i w tym roku nie zabrakło gwiazd, które postanowiły się zaręczyć. O tym, że ich związki weszły w kolejny etap, pochwaliły się oczywiście na Instagramie.

Zobaczcie, jakie gwiazdy zaręczyły się w 2020 roku. Być może już niedługo będziemy świadkami ich ślubu. 

1. Jakob Kosel i "Ciocia Liestyle"

Finalista "Top Model" Jakob Kosel i blogerka znana jako "Ciocia Liestyle" długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Ostatecznie zaręczyli się 6 września 2020 roku. Model postanowił oświadczyć się ukochanej w dniu jej urodzin. Zachwycona "Ciocia Liestyle" napisała o tym na Instagramie, dodając tym samym, że pierścionek zaręczynowy był najlepszym prezentem, jaki dostała. 23 września natomiast poinformowała, że spodziewają się dziecka. 

2. Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg na początku roku ogłosili, że spodziewają się dziecka. 14 września zakochani opublikowali zdjęcie, na którym córka Magdy Gessler z dumą prezentuje pierścionek zaręczynowy. Długo nie kazali nam czekać na ślub. Już 12 października Lara opublikowała ich zdjęcie zrobione przez jej brata po ceremonii. 

Zobacz także: Chcesz oświadczyć się ukochanej? Zobacz, co powiedzieć, żeby ona ci nie odmówiła

3. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Syn Victorii i Davida Beckhamów z amerykańską modelką zaczął spotykać się w październiku 2019 roku. Zamieszkali ze sobą i już w lipcu Brooklyn ogłosił, że oświadczył się ukochanej. W sierpniu natomiast brytyjskie media rozpisywały się, że młodzi są już po ślubie. Te informacje jednak do dziś nie zostały potwierdzone, choć niedawno Brooklyn opublikował zdjęcie, na którym widać obrączkę.

4. Gwen Stefani i Blake Shelton

Gwen Stefani i Blake Shelton to natomiast jedna z tych par, które wychodzą z założenia, że na wszystko w życiu przychodzi dobry moment. 27 października poinformowali swoich fanów, że po 5 latach związku postanowili się zaręczyć. Pierścionek wokalistki zrobił wrażenie na wszystkich! 

5. Matthew Perry i Molly Hurtwitz

Pod koniec listopada natomiast radosną nowinę otrzymali fani serialu "Przyjaciele". Gwiazdor produkcji, Matthew Perry, postanowił oświadczyć się swojej o 22 lata młodszej partnerce. Radosną nowiną Molly Hurwitz pochwaliła się na Instagramie. 

6. Ariana Grande i Dalton Gomez

Ta para natomiast najbardziej nas zaskoczyła. Ariana i Dalton zaczęli spotykać się na początku 2020 roku. 20 grudnia natomiast wokalistka postanowiła pochwalić się fanom pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od ukochanego. Mamy nadzieję, że tym razem poszczęści jej się w miłości. 

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

Wielka miłość może prowadzić do pochopnych decyzji, w tym do szybkich zaręczyn. Te gwiazdy kilka razy decydowały się na ten krok. To zaręczynowe rekordzistki.

Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki