Obserwuj w Google News

Żyła w poligamicznej sekcie. Jej ojciec ma 27 żon i około 300 dzieci

3 min. czytania
23.02.2023 09:30
Zareaguj Reakcja

Nicole Mafi dorastała w poligamicznej sekcie. Jej ojciec, który jest przywódcą grupy, ma 27 żon oraz około 200-300 dzieci. "Moja mama widywała się z nim tylko po to, aby zajść w ciążę" - opowiada na TikToku.

Żyła w poligamicznej sekcie. Jej ojciec miał 27 żon i około 300 dzieci
fot. tiktok.com/@koles_place

Nicole Mafi działa w sieci pod pseudonimem @koles_place. Na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 79 tys. osób, opowiada głównie o swoim dzieciństwie. A to - jak się okazuje - nie było łatwe. Kobieta przez lata żyła w poligamicznej sekcie. Jej ojciec ma kilkadziesiąt żon i setki potomków. "Gdy byłam obok mojej mamy, widywała się z nim (z ojcem Nicole - przyp. red.) tylko po to, aby zajść w ciążę. To było mniej więcej raz na trzy miesiące. Potem gdy nie mogła już mieć dzieci, widywali się mniej więcej raz do roku" - wyznała tiktokerka w jednym z filmów.

Redakcja poleca

Żyła w poligamicznej sekcie. Jej ojciec ma 27 żon i około 300 dzieci

Rodzice Nicole to ortodoksyjni mormoni - należą do Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Wyznawcy FLDS żyją w poligamicznych związkach. Wierzą, że to ich droga do zbawienia. Wśród nich jest wspomniany już ojciec Nicole, czyli Paul Kingston. To przywódca sekty The Order. Jej członkowie mają swoją siedzibę w Salt Lake City w stanie Utah. 

Dorastałam w poligamicznej sekcie w Utah. Mój tata ma 27 żon, nie wiem, ile dzieci. Moja mama jest żoną numer pięć i ma 11 własnych dzieci. Ja jestem najstarsza - wyjawiła Mafi w jednym z nagrań.

W innym filmie szacuje, że jej ojciec ma między 200 a 300 potomków. "Nie znam dokładnej liczby" - mówi kobieta. Nicole dodaje, że obecnie nie ma żadnego kontaktu z tatą. Jednak nawet kiedy była w sekcie ich relacje były dalekie od ideału. Mafi otwarcie mówi też o tym, że jako dziecko była wykorzystywana seksualnie. Do pierwszych nadużyć wobec niej doszło, gdy miała zaledwie 6 lat. 

Tiktokerka wyjawiła również, że choć jej mama należała do tzw. arystokracji sekty, to i tak żyli na bardzo niskim poziomie. Na Nicole, z racji tego, że była najstarsza, przypadało najwięcej obowiązków.

Zobacz także:  Coraz więcej dziewic konsekrowanych w Polsce. „Spektakularny wzrost”

Przeszukiwaliśmy śmietniki w poszukiwaniu jedzenia. Moja mama pracowała siedem dni w tygodniu. Od kiedy skończyłam sześć lat, wychowywałam moje rodzeństwo - zdradziła.

W wieku 17 lat uciekła z sekty

Mafi powiedziała, że uciekła z sekty w wieku 17 lat, czyli ponad dekadę temu, aby uniknąć zaaranżowanego małżeństwa ze swoim kuzynem. "Pewnej nocy, kiedy miałam 17 lat, spakowałam album ze zdjęciami, dzienniki i trochę ubrań do samochodu i zniknęłam. Byłam bezdomna przez miesiąc, a potem znalazłam przyjaciela, który pozwolił mi się u siebie zatrzymać" - tłumaczy tiktokerka.

Jednak pewnego dnia kobieta postanowiła skontaktować się ze swoją rodziną, a ta "zrobiła jej pranie mózgu, żeby wróciła". "Kiedy miałam 18 lat, znowu wyjechałam. Zatrzymałam się u rodziców chłopaka, pracowałam jako kelnerka i uczyłam się" - dodaje kobieta.

Nicole przez większość swojego dorosłego życia mieszkała w Utah, ale niedawno przeprowadziła się do Missouri. Obecnie jest szczęśliwą mężatką, choć nadal zmaga się z ogromną traumą. Jak czytamy na portalu nypost.com, tiktokerka w 2018 roku wydała książkę "Córka przywódcy". Szczegółowo opisała w niej swoje doświadczenia z sektą. 

Zobacz także:  Ma sześcioro dzieci, z których czworo to lalki. Wyglądają jak prawdziwe noworodki

RadioZET.pl/nypost.com/plotek.pl