Obserwuj w Google News

Zrzuciła 243 kilogramy. Dziś trudno ją rozpoznać

2 min. czytania
28.11.2023 16:04
Zareaguj Reakcja

Christina Phillips kiedyś ważyła 321 kilogramów i miała problemy ze swobodnym poruszaniem. Chcąc odmienić swoje życie, wzięła udział w programie telewizyjnym TLC "My 600-lb Life" w Polsce znanym jak "Historie wielkiej wagi". Dziś Christina zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Zrzuciła bowiem 243 kilogramy.

Zrzuciła 243 kilogramy
fot. YouTube@TLC

"My 600-lb Life" to amerykański program emitowany w TLC od 2012 roku. Widzowie poznają w nim bohaterów, którzy zmagają się z otyłością olbrzymią, jednak z pomocą lekarzy i ekspertów od diety, pragną odmienić swoje życie.

Jedną z bohaterek "Historii wielkiej wagi" była Christina Phillips. Kobieta wzięła udział w drugiej edycji show, emitowanej w 2014 roku, miała wówczas 22-lata. Ważyła ponad 300 kilogramów i nie była w stanie normalnie funkcjonować. Przemieszczała się bowiem przy pomocy wózka inwalidzkiego. Przejście niewielkich odległości było dla niej ogromnym wysiłkiem.

Christina zadecydowała, że chce odmienić swoje życie i zawalczyć o codzienny komfort. Na oczach milionów widzów przeszła niesamowitą przemianę. Oddała się w ręce ekspertów telewizyjnych i nie pożałowała tej decyzji.

Ważyła 321 kilogramów. Zmieniła całe swoje życie

Widzowie drugiej edycji "My 600-lb Life" mogli obserwować przemianę Christiny. Dziewczyna, by walczyć z otyłością poddała się operacji bariatrycznej. Resekcja żołądka dodała jej motywacji i pewności w to, że proces rzeczywiście się powiedzie. Po rekonwalescencji ówczesna 22-latka włączyła do swojego życia aktywność fizyczną. Christina przeszła też na dietę – odrzuciła niezdrowe jedzenie i zaczęła przestrzegać zbilansowanego, opracowanego starannie przez dietetyków jadłospisu.

Zobacz również:  Ważyła 120 kg i nie miała siły zajmować się dziećmi. Teraz zachwyca swoją metamorfozą

Konsekwencja i upór Christiny Phillips sprawiły, że bohaterka programu osiągnęła sukces. Już w trakcie trwania programu, znacząco schudła. Później kontynuowała proces na własną rękę, przestrzegając szczegółowych zaleceń ekspertów.

Tak dziś wygląda Christina Phillips. Została mamą

Jak dziś wygląda Christina Phillips? Bohaterka „Historii wielkiej wagi” prowadzi aktywnie media społecznościowe – często publikuje swoje aktualne zdjęcia. Patrząc na fotografie, trudno uwierzyć, że ta kobieta kiedyś zmagała się z otyłością olbrzymią, a w związku z tym najprostsze czynności były dla niej wyzwaniem.

Redakcja poleca

Christina łącznie zrzuciła 243 kilogramy. Dziś waga kobiety jest już stabilna. W 2020 roku została mamą. Na świat przyszedł wówczas jej synek. Christina ma dwójkę dzieci. W 2023 roku urodziła bowiem dziewczynkę. Niestety córeczka kobiety jest chora, cierpi na atrezję przełyku. Niedługo zostanie poddana operacji. Mama w mediach społecznościowych niedawno poprosiła fanów o trzymanie kciuków za powodzenie zabiegu.

Źródło: Radio Zet/Wirtualna Polska

Nie przegap
5 pomysłów na pożywne śniadanie
5 Zobacz galerię
fot. shutterstock_monticello