Obserwuj w Google News

Zrujnowała oświadczyny syna. To nagranie ma ponad 10 mln wyświetleń

2 min. czytania
16.11.2023 15:08
Zareaguj Reakcja

Pewien mężczyzna postanowił oświadczyć się ukochanej we Włoszech. Chłopak poprosił swoją mamę, aby nagrała ten wyjątkowy moment. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. 

Zrujnowała oświadczyny syna. To nagranie ma ponad 10 mln wyświetleń
fot. tiktok.com/@_jennyy4

Zaręczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu pary. Nic więc dziwnego, że każdy mężczyzna (w naszej kulturze to najczęściej oni wychodzą z inicjatywą) chce, aby jego oświadczyny były wyjątkowe, a ukochana zapamiętała je do końca życia. Na tym zależało też pewnemu bohaterowi tiktokowego nagrania. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z jego planem...

Redakcja poleca

Zrujnowała oświadczyny syna. Tego nikt się nie spodziewał

Mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej wybrane w czasie wakacji, które spędzali w jednym z najpiękniejszych miast świata - Rzymie. Gdy przyszedł dzień zaręczyn, chłopak zabrał Jenny na słynny Plac Świętego Piotra w Watykanie. Parze towarzyszyli również rodzice mężczyzny. Zarówno mama, jak i tata byli wtajemniczeni w plan syna. Otrzymali nawet specjalne zadanie - mieli nagrać całe oświadczyny. Chłopakowi zależało, aby mieć pamiątkę z tej wyjątkowej chwili.

Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Na filmie opublikowanym przez Jenny na TikToku widać, jak para trzyma się za ręce. W pewnym momencie mężczyzna klęka, a gdy dochodzi do kulminacyjnego momentu, mama chłopaka przypadkowo odwraca kamerę. Zamiast zakochanych sfilmowała swoją twarz. "Pov: twój chłopak daje swojej mamie telefon, żeby nagrała oświadczyny" - brzmi opis wideo.

Zobacz także:  Uprawiała seks z ponad 300 osobami. Teraz żali się, że stały partner ją rzucił 

Mama popsuła zaręczyny. To nagranie ma ponad 10 mln wyświetleń

Nagranie opublikowane przez Jenny na TikToku obiegło media społecznościowe i stało się viralem. Wideo zostało obejrzane ponad 10 milionów razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zachowanie mamy chłopaka rozbawiło internautów. "Idealna teściowa" - napisał jeden z użytkowników platformy. "Ta kobieta jest taka urocza" - dodał inny. 

Niektórzy z kolei zaczęli współczuć parze, że nie będzie miała pamiątki. Na szczęście - jak zdradziła Jenny - tacie chłopaka udało się nagrać całe zdarzenie. Wideo wzrusza do łez.

Źródło: Radio ZET/TikTok

Nie przegap
Marina Łuczenko-Szczęsna miała nietypowe zaręczyny z Wojtkiem Szczęsnym
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News