Obserwuj w Google News

Zrobiła sobie tatuaż. Gdy dowiedziała się, co oznacza wzór, prawie zemdlała

2 min. czytania
28.07.2023 09:41
Zareaguj Reakcja

Kait kocha tatuaże i chętnie zdobi nimi swoje ciało. Jakiś czas temu w profesjonalnym salonie zrobiła sobie nową „dziarę”. Wzór bardzo się jej podobał i była zadowolona z efektu. Pewnego dnia dowiedziała się jednak, co oznacza. Historią podzieliła się z internautami.

Dowiedziała się, co oznacza jej dziara
fot. MAREK LASYK/REPORTER&TikTok@KAI_TWERK

Historię Kait opisał brytyjski portal „The Sun”. Kobieta od dawna nosiła się z zamiarem wykonania nowej „dziary”. Wybrała wzór, który uważała za oryginalny, ciekawy, ale nieprzesadzony. Motyw pasował także do innych tatuaży, które już miała na ciele. Kate była podekscytowana, gdy weszła do salonu. Cieszyła się, że kolejny piękny malunek już wkrótce pojawi się na jej ciele.

Ten wzór bardzo się jej podobał. Postanowiła go sobie wytatuować

W trakcie wykonywania tatuażu obyło się bez komplikacji. Wszystko poszło zgodnie z planem. Kate bardzo podobał się efekt. Wzór prezentował się dokładnie tak, jak sobie wymarzyła. Dziewczyna wykonała „dziarę” na łokciu. Zdecydowała się na malunek serca oplecionego pajęczyną.

Zobacz również:  Tatuaże są duchową przyczyną niepłodności? Ksiądz nie ma wątpliwości

Kate dumnie prezentowała nowy tatuaż. Pewnego razu dziewczynę spotkała jednak dziwna sytuacja. Nieznajomy mężczyzna zaczepił ją na stacji benzynowej, gdy tankowała pojazd. Zapytał, gdzie wykonała „dziarę” i czemu wybrała taki wzór. Kate – zgodnie z prawdą – odpowiedziała, że to praca profesjonalnego tatuażysty, a motyw po prostu bardzo się jej podobał. Mężczyzna wówczas podejrzanie się uśmiechnął, popatrzył na nią ze zdziwieniem i odszedł.

Redakcja poleca

Dowiedziała się, co oznacza jej dziara. Zamarła

Kate nie przejęła się nietypową rozmową z nieznajomym. Szybko zapomniała o incydencie. Niedługo potem doświadczyła jednak podobnej sytuacji. Starszy i postawny mężczyzna, widząc tatuaż Kate, podszedł do niej i zapytał o jego znacznie i pochodzenie. Kobieta odpowiedziała, że motyw nie ma dla niej konkretnego znaczenia – po prostu wydaje się jej ciekawy i oryginalny. Wówczas mężczyzna wyznał Kate, że podobne „dziary” często robią sobie więźniowie odsiadujący szczególnie surowe wyroki.

– Siedziałem w więzieniu przez 16 lat. To był powszechny tatuaż, który mężczyźni robili tam, kiedy kogoś zamordowali – wyznał.

Gdy Kate zdała sobie sprawę z tego, co oznacza jej tatuaż, była w szoku. Postanowiła opowiedzieć o sytuacji na TikToku, Film, który nagrała, spotkał się z dużym zainteresowaniem użytkowników platformy. W okamgnieniu stał się viralem.

Nie przegap

RadioZET.pl/TheSun