Obserwuj w Google News

Została mamą w wieku 15 lat. Teraz 21-latka spodziewa się czwartego dziecka

2 min. czytania
20.11.2023 15:37
Zareaguj Reakcja

Angie Faith została mamą w wieku 15 lat, a obecnie spodziewa się czwartego dziecka. Niestety kobieta też kilkukrotnie poroniła. Twierdzi jednak, że te trudne doświadczenia nauczyły ją być wdzięczną za pociechy, które ma.

Została mamą w wieku 15 lat. Teraz 21-latka spodziewa się czwartego dziecka
fot. instagram.com/angie_faithh

Ludzie są różni. Niektórzy nie chcą posiadać dzieci, inni - wręcz przeciwnie - marzą o dużej rodzinie. Do tej drugiej grupy należy m.in. Angie Faith. Kobieta ma 21 lat i obecnie spodziewa się czwartego dziecka. Influencerka musi mierzyć się jednak z ogromną krytyką.

Redakcja poleca

Angie została mamą w wieku 15 lat. Pięć razy poroniła

Jakiś czas temu Angie wystąpiła w internetowym programie Love Don't Judge (ang. miłość nie ocenia), gdzie opowiedziała o swoim życiu. Kobieta wyznała, że obecnego partnera, Jordona, poznała na jego urodzinach. Miała wtedy 14 lat, a mężczyzna 17. Zaledwie kilka miesięcy później Faith dowiedziała się, że jest w ciąży. Influencerka była w szoku, szczególnie że stosowała środki antykoncepcyjne. 

- Wiedziałam, że nie spotkamy się z najlepszymi reakcjami ze strony ludzi. Gdyby ktoś mi powiedział, że jest w ciąży w wieku 15 lat, na pewno też byłabym zszokowana - wyznała Angie. Kobieta dodała, że reakcje były bardzo różne. - Było dużo złości, szoku i rozczarowania. Wiele osób sugerowało nam, żebyśmy oddali dziecko do adopcji. [...] Straciłam wszystkich, z którymi byłam blisko, ponieważ nie prowadziliśmy już tego samego życia  - wspomina influencerka.

Zobacz także:  Po latach odnalazł swoją rodzinę. Siostra została jego surogatką

Angie postanowiła jednak urodzić i wychować dziecko. Niedługo później na świat przyszedł Nevaeh. Kobieta, która wzięła ślub z Jordonem niedługo po swoich 16. urodzinach, zawsze marzyła o dużej rodzinie. Dlatego wkrótce para doczekała się kolejnej pociechy - Hudsona. W zeszłym roku natomiast na świat przyszedł Finley. Kilka tygodni temu Angie poinformowała, że wraz ze swoim mężem spodziewa się czwartego dziecka. Poród zaplanowany jest na 2024 roku.

Faith otwarcie jednak przyznaje, że obecna ciąża jest jej dziewiątą. Kobieta pięć razy poroniła. - Te poronienia nauczyły mnie po prostu być wdzięczną za dzieci, które mam - powiedziała 21-latka.

Ma 21 lat i właśnie spodziewa się czwartego dziecka. Internauci ją krytykują

Młoda mama aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoją codzienność. Jej konto na Instagramie obserwuje około 33 tys. osób, zaś na TikToku śledzi ją ponad 200 tys. fanów. Nie wszyscy internauci jednak są przychylni kobiecie. Angie musi mierzyć się z ogromną krytyką. Niektórzy określają jej sytuacje jako "okropną". Angie stara się tym nie przejmować. Zapewnia, że jest szczęśliwa z Jordonem i dziećmi. "Żyję swoim najlepszym życiem" - mówi 21-latka.

Źródło: Radio ZET/tyla.com

Nie przegap
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News