Obserwuj w Google News

Została mamą tuż przed siedemdziesiątką. Zdjęcia obiegły świat

2 min. czytania
31.03.2023 09:43
Zareaguj Reakcja

Ana Obregon niedawno skończyła 68 lat. Hiszpańska aktorka właśnie doczekała się dziecka. Ta wiadomość obiegła media na całym świecie i wywołała krytykę hiszpańskiego rządu. Wszytko przez sposób, w jaki dziecko gwiazdy przyszło na świat.

68-latka została mamą
fot. shutterstock/criben

Ana Obregon w Hiszpanii jest znaną aktorką i prezenterką telewizyjną. Zyskała popularność w latach 90. i od tego czasu jej kariera sukcesywnie się rozwijała. Gwiazda trzy lata temu przeżyła ogromną rodzinną tragedię. Jej jedyny syn, 27-letni Alex, który przez lata zmagał się z nowotworem, zmarł. Ana Obregon pogrążyła się w żałobie. Długo nie mogła uporać się ze stratą dziecka.

68-latka została mamą. „Już nigdy nie będę sama”

Hiszpańska aktorka zdecydowała się na kontrowersyjny krok. Popularny magazyn "Hola!" poinformował, że 68-latka znów została mamą. Brukowiec umieścił na okładce zdjęcie Obrgon wykonane pod jednym ze szpitali w Stanach Zjednoczonych. Widać na nim, jak gwiazda przytula nowo narodzonego niemowlaka i delikatnie się uśmiecha. W artykule na temat artystki zasugerowano, że dziecko jest wynikiem ciąży zastępczej. Pojawiło się więc na świecie przy pomocy surogatki.

Zobacz również:  Jej dzieci nie chodzą do lekarza. Internauci: "to niebezpieczne"

Ana Obregon postanowiła zareagować na doniesienia medialne. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie okładki magazynu „Hola!”. Przyznała, że niedawno została mamą i nie zaprzeczyła, jakoby malucha miała urodzić matka zastępcza. Wpis, według niektórych, można więc uznać za potwierdzenie informacji przekazanych przez brukowiec.

Światło pełne miłości przyszło do mojej ciemności. Już nigdy nie będę sama. ZNOWU ŻYJĘ - – napisała we wpisie na Instagramie Ana Obregon.

Rząd krytykuje Anę Obregon. „Ciała kobiet nie powinny być kupowane”

Wiadomość o tym, że 68-letnia Ana Obregon ponownie została matką, wywołała burzę. W Hiszpanii surogacja jest bowiem nielegalna. Krytycy tego sposobu na macierzyństwo uważają, że to forma handlu ludźmi. Decyzja gwiazdy spotkała się z krytyką władz państwowych. Do sprawy odnieśli się hiszpańscy politycy. – Ciała kobiet nie powinny być kupowane ani wynajmowane, aby zaspokoić czyjeś pragnienia – stwierdził Felix Bolanos, tamtejszy minister ds. prezydencji.

Redakcja poleca

Opinia publiczna również nie pochwaliła działania artystki. Pod postem, który gwiazda opublikowała na Instagramie, pojawiły się skrajne opinię. Większość internautów uznała, że Ana Obregon nie powinna decydować się na dziecko w tak późnym wieku. – Egoizm w najczystszym wydaniu – skomentowała jedna z obserwatorek 68-letniej aktorki.

Oczywiście gwiazda mogła liczyć na wsparcie i obronę fanów. Miłośnicy jej dokonań stwierdzili, że to szczęście mieć taką matkę, a wiek jest sprawą drugorzędną.

Jestem pewna, że małej Anie nie zabraknie miłości, uwagi, poświęcenia. Będzie otoczona niesamowitymi ludźmi, którzy już ją uwielbiają.

RadioZET.pl