Obserwuj w Google News

Zobaczył sąsiadkę i od razu chwycił za telefon. To nagranie ma ponad 500 tys. odsłon

2 min. czytania
01.12.2023 12:09
Zareaguj Reakcja

Pewien mężczyzna był świadkiem "dziwnego" zachowania swojej sąsiadki. Niewiele myśląc, wyciągnął telefon i nagrał całe zdarzenie. Wideo ma już ponad pół miliona odsłon na TikToku.

Zobaczył sąsiadkę i od razu chwycił za telefon. To nagranie ma ponad 500 tys. odsłon
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/tiktok.com/@adrjanuszek

TikTok to popularny serwis internetowy, który zrzesza miliony użytkowników z całego świata. Można tam znaleźć mnóstwo różnych treści, zarówno poważniejszych, jak i o charakterze humorystycznym. Ostatnio media społecznościowe obiegło nagranie Adriana Ruckiego. Film opublikowany przez Polaka błyskawicznie stał się viralem, zdobywając ponad pół miliona wyświetleń. Do tego wideo dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Zobaczył sąsiadkę i od razu chwycił za telefon. Nagranie ma ponad 500 tys. odsłon

Adrian Rucki to tiktoker, którego profil obserwuje ponad 10 tysięcy osób. Na jego koncie można znaleźć wiele różnych treści - nie brakuje również tych o charakterze humorystycznym. Ostatni film Polaka zrobił prawdziwą furorę w sieci. Użytkownik platformy uwiecznił na nim swoją sąsiadkę.

Na kilkunastosekundowym wideo widać kobietę, która wychyla się przez okno. Długowłosa blondynka intensywnie rozczesuje swoje kosmyki grzebieniem. Robi to bardzo dokładnie, pasmo po paśmie. "Czy wasi sąsiedzi też tak robią?" - zażartował Adrian Rucki.

Zobacz także:  Nie uprawiała seksu od siedmiu lat. "Mówią, że jestem zbyt seksowna i pewna siebie"

Nagrał swoją sąsiadkę. Internauci komentują: "Tylko kobieta zrozumie"

Nagranie opublikowane przez Polaka błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się viralem. W ciągu zaledwie 24 godzin wideo zostało obejrzane ponad pół miliona razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zareagowali bardzo pozytywnie. "Kiedy jesteś u kochanka, a jego żona jest brunetką" - zażartowała jedna z użytkowniczek TikToka. Inna napisała: "Potem idziesz i się zastanawiasz, skąd wziął się ten włos, który wleciał ci w twarz".

Niektóre kobiety przyznały też, że same robią podobnie. Z kolei te, które nie znały tego triku, napisały, że z przyjemnością go wypróbują. "Ja tak robię, żeby nie było włosów w domu", "Że ja na to nie wpadłam", "Nie jestem twoją sąsiadką, ale ja też tak robię. Wiesz, ile jest włosów na podłodze po czesaniu", "Tylko kobieta zrozumie", "Każda laska, która ma długie i gęste włosy, powinna znać ten patent" - czytamy w komentarzach.

Co ciekawe, do nagrania odniosła się też sama bohaterka wideo. "Tak, ja jestem tą sąsiadką. No tyle włosów, co wypada, to już dramat" - wyjaśniła kobieta.

Źródło: Radio ZET/Wirtualna Polska Kobieta/TikTok

Nie przegap