Obserwuj w Google News

Zmyła makijaż i pokazała naturalne oblicze. Szokująca przemiana. „To naprawdę ty?!”

2 min. czytania
07.04.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Sophie Mair Evans do niedawna stawiała na mocny makijaż. Nosiła sztuczne rzęsy, na co dzień używała kryjącego podkładu i regularnie farbowała włosy na platynowy blond. Postanowiła jednak odmienić wizerunek i pokazać internautom, jak wygląda w naturalnej wersji. Obserwatorzy TikTokerki nie mogli rozpoznać dziewczyny. Nagranie zyskało ponad 7 mln odsłon. – Teraz jest o wiele lepiej – zaznaczył jeden z użytkowników aplikacji. Miał rację?

TikTokerka zmyła makijaż i pokazała się internautom
fot. TikTok@SophieMairEvans

Sophie Mair Evans aktywnie działa w mediach społecznościowych, jest popularna szczególnie na TikToku. Regularnie publikuje treści o tematyce lifestylowej i urodowej. Brytyjka prowadzi profil od kwietnia 2022 roku. Udało jej się zgromadzić 17 tys. obserwujących. Liczba ta stale rośnie.

22-latka przyzwyczaiła swoich obserwatorów do bardzo określonego wizerunku. Brytyjka do niedawna była miłośniczką mocnego makijażu. Na wszystkich nagraniach, które publikowała w sieci, występowała w kryjącym make-upie. Stawiała na wyraźnie podkreślenia oka – naklejając sztuczne rzęsy i malując powieki na ciemne kolory. Codziennie konturowała twarz, jednocześnie uwypuklając kości policzkowe. Lubia pomadki w intensywnych kolorach.

Sophie Mair Evans przez lata farbowała włosy. Uważała, że najlepiej wygląda w platynowych kosmykach. Stale używała także prostownicy. Chciała bowiem, by jej fryzura układała się perfekcyjnie.

Redakcja poleca

TikTokerka zmyła makijaż i pokazała się internautom. „Aż trudno uwierzyć”

Sophie zdecydowała się na metamorfozę. Postanowiła pokazać swoim obserwatorom, jak bardzo się zmieniła. Na TikToku opublikowała krótki film. Brytyjka zestawiła w nim zdjęcia z przeszłości oraz kadry, które przedstawiają, jak wygląda obecnie. Nagranie stało się internetowym viralem. Zostało wyświetlone już ponad 7,8 mln razy.

Zobacz również:   Rzęsy będą długie i podkręcone. Wypróbuj tę technikę nakładania tuszu!

Sophie zdecydowała się na drastyczną zmianę. Zrezygnowała z mocnego makijażu, ściągnęła sztuczne rzęsy i przestała farbować włosy na jasny blond. Okazało się, że w naturalnej wersji wygląda jeszcze piękniej. Internauci nie mogli uwierzyć, analizując porównanie, które TikTokerka zamieściła w sieci. W komentarzach pod filmem w okamgnieniu zaroiło się od komplementów.

Użytkowcy TikToka jednogłośnie stwierdzili, że Sophie Mair Evans nie powinna wracać do dawnego wizerunku.

100 proc. poprawy!
Rewelacyjnie, aż trudno uwierzyć, że na obu zdjęciach jest ta sama osoba!
Piękna w naturalnej wersji!

RadioZET.pl