Obserwuj w Google News

Zgubił obrączkę podczas podróży poślubnej. Zaskakujący finał historii

2 min. czytania
22.05.2023 09:39
Zareaguj Reakcja

Ta historia brzmi jak scenariusz filmu, ale wydarzyła się naprawdę. Podczas pływania w oceanie świeżo upieczony małżonek zgubił swoją obrączkę. Tego samego dnia znalazł ją Kanadyjczyk o imieniu Keith. Mężczyzna postanowił odszukać właściciela pierścionka. 

Zgubił obrączkę podczas podróży poślubnej. Zaskakujący finał historii
fot. Jenny Sturm/EASTNEWS/

Gaetano Rossi i Licia Pietroluongo to świeżo upieczeni małżonkowie z Cassino we Włoszech. Para wzięła ślub pod koniec kwietnia, a następnie ruszyła na wymarzony miesiąc miodowy. Ich pierwszym przystankiem był Meksyk. Podczas pobytu w tym kraju doszło jednak do bardzo przykrego zdarzenia.

Redakcja poleca

Zgubił obrączkę podczas podróży poślubnej

Podczas pływania w oceanie Gaetano zgubił obrączkę. Gdy zorientował się, że nie ma na palcu pierścionka, był załamany. Para postanowiła jednak kontynuować swój miesiąc miodowy i niedługo później udała się do Kanady. Mężczyzna był przekonany, że już nigdy więcej nie zobaczy swojej zguby. Ale - jak wiadomo - życie lubi zaskakiwać...

W tym samym czasie Keith Bratt z Kanady świętował w Meksyku swoją 30. rocznicę ślubu. Pewnego dnia mężczyzna wybrał się popływać z żółwiami morskimi. Kiedy nurkował, na dnie oceanu zauważył obrączkę. "To było jak w filmie "Władcy Pierścieni". Dosłownie widziałem złoty pierścień leżący na dnie oceanu" - powiedział Bratt w rozmowie z portalem thestar.com.

Zobacz także:  Zerwał z dziewczyną. Na rozstanie wybrał dziwne miejsce

Keith z pomocą lokalnego przewodnika wyłowił złotą obrączkę. Zauważył, że na pierścionku znajduje się grawer - imię i nazwisko kobiety oraz data 24 kwietnia 2023 r. Bratt postanowił znaleźć właścicielkę skarbu. Na początku szukał kobiety w hotelu, w którym sam się zatrzymał. Nic to jednak nie dało. W końcu mężczyzna postanowił skorzystać z mediów społecznościowych.

Zaskakujący finał historii

Keith opublikował zdjęcie pierścionka na Facebooku. Jego post błyskawicznie obiegł sieć; został udostępniony ponad 200 tys. razy. Dwa dni później na wpis natrafiła Licia Pietroluongo, która akurat odwiedzała z mężem krewnych w Quebecu w Kanadzie. Para była przeszczęśliwa. Natychmiast skontaktowała się z Brattem.

Obecnie obrączka znajduje się u kuzyna Pietroluongo w Kanadzie. Bliscy kobiety wybierają się do Włoch w czerwcu i to właśnie wtedy przekażą parze jej zgubę. 

Zobacz także:  Poślubił kobietę przypominającą jego córkę. Słyszy, że jest „chorym ch*jem”

Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/thestar.com/polsatnews.pl