Obserwuj w Google News

Zerwał z dziewczyną. Na rozstanie wybrał dziwne miejsce

3 min. czytania
12.05.2023 14:20
Zareaguj Reakcja

Rozstania bywają bolesne – szczególnie wtedy, gdy następują niespodziewanie. Zerwanie nie jest wówczas poprzedzone szczerą rozmową, tylko pojawia się nagle i właściwie znikąd. Podobna sytuacja spotkała pewną młodą kobietę. Jej chłopak zerwał z nią w miejscu, w którym zupełnie się tego nie spodziewała.

Zerwał z dziewczyną w nietypowym miejscu.
fot. Things You Don't Know/Facebook

Film opublikowany niedawno na facebookowym profilu Things You Don’t Know wzbudził spore emocje wśród internautów. Wideo mające dokumentować miłe wspomnienie stało się zapisem nieprzyjemnego zerwania. Kobieta zabrała swoją drugą połówkę na randkę, która nie przypadła do gustu mężczyźnie. Nie sądziła jednak, że sytuacja przybierze taki obrót.

Redakcja poleca

Zerwał z dziewczyną w nietypowym miejscu. Nagranie podbija Internet

Trudno powiedzieć, co złożyło się na zerwanie – długa refleksja czy wpływ chwili? Takie dywagacje są w tym przypadku o tyle zasadne, że do rozstania pary doszło na...kolejce górskiej. Film rozpoczyna się ujęciem kobiety i mężczyzny siedzących w jednym z wagoników na sporej wysokości. On jest spanikowany i nerwowo się rozgląda, ona – uspokaja go i mówi „Wszystko w porządku”, głaszcząc go po ręce. Przed startem kolejki mężczyzna powtarza: „Nie chcę tego robić! Nie, nie, nie – nie chcę tego robić!”.

Zobacz także: Skandal w parku rozrywki. Mężczyźni napastowali dziecięce posągi

Na nagraniu słychać, jak błaga też, by partnerka pozwoliła mu opuścić wagonik roller coastera. Na to jest już niestety za późno. Widzowie widzą, jak maszyna rusza, wszyscy pasażerowie zjeżdżają w zawrotnym tempie, a z ust przerażonego chłopaka słychać tylko przekleństwa i zdanie „Zawsze zmuszasz mnie do robienia takich rzeczy”.

Powiedział jej, że chce zerwać. Atmosfera zmieniła się błyskawicznie

Kobieta była zachwycona ekstremalną przejażdżką – do czasu. Na następnym zakręcie jej przerażony chłopak, kurczowo trzymający się zabezpieczenia wagonika, zawołał rozpaczliwie w tle radosnych okrzyków innych pasażerów:

O mój Boże, chcę zerwać! Chcę się rozstać!

Zobacz także: 65-letni burmistrz wziął ślub z 16-letnią miss. To jego szósta żona

Jego dziewczyna nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Atmosfera radosnej przejażdżki natychmiast się zmieniła, a kolejne zakręty na trasie roller coastera przestały robić na miłośniczce ekstremalnych atrakcji jakiekolwiek wrażenie. Kobieta wrzasnęła w kierunku partnera:

Dlaczego miałbyś to robić tutaj?!

Znieruchomiały ze strachu partner odkrzyknął: „Nie jest z nami w porządku! Nie zmuszaj mnie do tego! Zawsze zmuszasz mnie do robienia g*wna, którego nie chcę robić!”. Reszta trasy upłynęła w związku z tym w niezręcznej ciszy; po zakończeniu przejażdżki kobieta opuściła wagonik.

Część internautów uważa, że zerwanie było racjonalnym ruchem. „Nie wywieraj presji na ludziach, na których ci zależy, żeby czuli się niekomfortowo” – głosi jedna z licznych opinii umieszczonych pod filmem. Inne komentarze krytykują zachowanie mężczyzny; część z nich sugeruje też, że zerwanie skończy się lepiej dla dziewczyny, która nie będzie musiała dłużej przebywać z partnerem kończącym relację w ten sposób.

Najciekawszym aspektem sprawy jest fakt, że cały film mógł być tylko żartem. Użytkownicy Facebooka znaleźli bohaterów nagrania w mediach społecznościowych. Okazuje się, że kobieta – Kantu Lentz – jest reżyserką, a jej partner - Moses Storm – komikiem. Jak było naprawdę? Tego nie wiadomo. Poszlaką w sprawie mogą być jednak instagramowe profile Kantu i Mosesa, którzy nadal obserwują się nawzajem na platformie.

Gwiazdy, które przyjaźnią się z byłymi partnerami [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Abaca/EAST NEWS

RadioZET.pl/Things You Don’t Know/Facebook