,

Zaszły w ciąże z tym samym mężczyzną w jednym czasie. Wspólnie wychowują dzieci

24.02.2023 08:37

W dzisiejszym świecie patchworkowe rodziny nie wzbudzają już kontrowersji. Związek, który tworzą 23-letnia Polka, 25-letnia Austriaczka, 64-letnia Bułgarka oraz 46-letni mężczyzna, Mauricio Montano znacznie odbiega jednak od normy i założeń, jakie znamy. Opiera się bowiem na poliamorii. Czwórka podróżuje po świecie i wspólnie wychowuje dwójkę dzieci: Amora i Amaru.

Zaszły w ciąże w tym samym mężczyzną w jednym czasie
fot. shutterstock / Zaszły w ciąże w tym samym mężczyzną w jednym czasie

Poliamoria często nazywana jest również wielomiłością. To praktyka skoncentrowana na życiu w wielu romantycznych relacjach jednocześnie. Wszystkie osoby wchodzące w skład takiego związku są świadome reguł współżycia i zależności, jakie panują w „grupie”.

Na świecie dominującym modelem relacji jest monogamia. Poliamoria wciąż uznawana jest za bardzo kontrowersyjną praktykę. Mimo to są osoby, który wybierają ten model, uważając go za najlepszy z możliwych i najbardziej naturalny. Wśród nich jest 23-letnia Polka, która na TikToku prowadzi profil @poly.amore.

Wybrali poliamorię. Wspólnie wychowują dzieci

Rodzina, którą tworzą 64-letnia Bułgarka, 23-letnia Polka, 25-letnia Austriaczka oraz 46-letni mężczyzna, Mauricio Montano budzi zdziwienie, a czasami nawet oburzenie i lęk. Członkowie tej grupy zrezygnowali z tradycyjnych, monogamicznych relacji i wybrali poliamorię. Tworzą rodzinę i razem wychowują dwójkę dzieci: Amora oraz Amaru. Co ciekawe: przyrodnie rodzeństwo jest w tym samym wieku. Młode kobiety (23-letnia Polka oraz 25-letnia Austriaczka) zaszły w ciążę z 46-letnim mężczyzną w tym samym czasie.

Zobacz również: Żyła w poligamicznej sekcie. Jej ojciec ma 27 żon i około 300 dzieci

Jak wygląda życie w poliamorycznym związku? Ciągle są w drodze

Jak wygląda codzienne życie poliamorycznej grupy? Tego możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych: Facebooka oraz TikToka @poly.amore. Zakochani relacjonują to, jak wspólnie spędzają czas. Publikowane przez nich filmy wywołują wśród internautów skrajne emocje. Chociaż w komentarzach pod poszczególnym postami nie brakuje krytyki i oburzenia, niektórzy użytkownicy podziwiają członów grupy za odwagę pójścia pod prąd.

Poliamoryczna rodzina jest nietypowa jeszcze z jednego względu. Zakochani odrzucają zasady konsumpcjonizmu i żyją w bliskości z naturą. W związku z tym, nie mieszkają w tradycyjnym domu – ich schronieniem jest okazały samochód kempingowy. Zakochani wraz z malutkimi dziećmi nieustannie podróżują i się przemieszczają. Tam, gdzie dotrą, organizują kursy oraz szkolenia poświęcone m.in. magicznej mocy kryształów.

loader

RadioZET.pl/edziecko.pl