,

Zaszła w ciążę w wieku 55 lat. Wynik testu wprawił ją w osłupienie

07.03.2023 12:38

Claudia Raia była w szoku, kiedy dowiedziała się, że w wieku 55 lat jest w ciąży. Dziś spełnia się jako szczęśliwa mama.

Claudia
fot. Instagram.com

Ciąża w późnym wieku wciąż jest tematem wielu dyskusji. Zdaniem specjalistów jest ona bowiem obarczona sporym ryzykiem i w jej przebiegu mogą pojawić się różne komplikacje. Mimo to nie brakuje kobiet, które decydują się na pierwsze lub kolejne dziecko, będąc już w dojrzałym wieku. Przykładem jest brazylijska gwiazda Claudia Raia. Kobieta marzyła o powiększeniu rodziny, ale w najśmielszych snach nie przypuszczała, że uda jej się zajść w ciążę naturalnie, mając 55 lat.

Urodziła dziecko w wieku 55 lat

Claudia Raia to popularna brazylijska aktorka. Swoim życiem prywatnym i zawodowym chętnie dzieli się w sieci. Na Instagramie obserwują ją ponad 8,6 miliona osób. 55-letnia gwiazda, która ma już dwoje dorosłych dzieci z pierwszego małżeństwa, niedawno powitała na świecie swoją trzecią pociechę.

Jak podaje portal thesun.co.uk kobieta przyznała, że naturalna ciąża w jej wieku była dla niej ogromnym szokiem. Gwiazda miała za sobą próby zapłodnienia in vitro, które jednak zakończyły się niepowodzeniem. Kiedy lekarze zasugerowali jej, aby zrobiła test ciążowy, początkowo myślała, że to jakiś żart. Okazało się jednak, że wynik badania wyszedł pozytywny i wskazał na trzeci tydzień. Dopiero wtedy dotarło do niej, co się stało.

Zobacz także: Pokazała, jak wygląda ciało po porodzie. Spotkała ją krytyka

Szczęśliwi rodzice

Dziś Claudia oraz jej obecny mąż Jarbas Homem de Mello nie kryją swojej wielkiej radości. Popularna artystka chętnie pokazuje swoje udane życie rodzinne na Instagramie. Jednocześnie na każdym kroku podkreśla, jak duże znaczenie ma dla niej macierzyństwo:

Najpiękniejszą rolą mojego życia jest bycie matką - podsumowuje na jednym z opublikowanych przez siebie nagrań.

Zobacz także: Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Tak matka i córka wyglądają dziś

loader

RadioZET.pl/thesun.co.uk

Logo radiozet Dzieje się