Obserwuj w Google News

Założyła kontrowersyjną sukienkę. Internauci komentują

2 min. czytania
26.07.2023 17:44
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka promująca ciałopozytywność wywołała duże poruszenie w mediach społecznościowych, pokazując się w odważnej kreacji. "Założyłam prześwitującą sukienkę i nie mogłabym być z siebie bardziej dumna" - pisze na swoim instagramowym koncie.

założyła kontrowersyjną sukienkę
fot. instagram.com/isabelladavis6

Nurt „body positive” znacznie zmienił podejście wielu osób do swojego ciała. Coraz więcej kobiet postanowiło zerwać ze sztucznym wizerunkiem kreowanym przez siebie w mediach społecznościowych i pokazać się szerszemu gronu w naturalnej odsłonie. Wśród nich jest m.in. pochodząca z Nowej Zelandii tiktokerka o imieniu Dani, o której pisaliśmy jakiś czas temu.

Portal dailystar.co.uk dotarł także do innej influencerki, która cieszy się dużą popularnością w sieci. Bella publikuje na swoim instagramowym koncie treści zachęcające innych do samoakceptacji. W jednym ze swoich filmów przyznała, że kiedy jakiś czas temu zaczęła przybierać na wadze, obwiniała się za to i miała zaniżone poczucie własnej wartości. Z czasem dotarło do niej, że to nie ciało powinno decydować o tym, jak jesteśmy traktowani przez innych. Twierdzi, że każdy zasługuje na szacunek i miłość bez względu na swój wygląd.

Dziewczyna zmieniła również swoje podejście do mody. Na jednym ze zdjęć pokazała się w odważnej, prześwitującej sukience, którą założyła na koncert. Jej post spotkał się dużym odzewem ze strony internautów.

Redakcja poleca

Zapozowała w odważnej kreacji. Mówi, że każdy ma prawo ją nosić

Bella prowadzi profil na Instagramie, gdzie ma już ponad 264 tysiące obserwujących. Ostatnio duże zainteresowanie wśród fanów wzbudziły jej zdjęcia, na których pozuje w limonkowej, prześwitującej sukience o długości midi, do której dobrała czarne botki na obcasie.

Influencerka przyznała, że jeszcze jakiś czas temu nigdy nie zdecydowałaby się na założenie takiej kreacji, tym bardziej w miejscu publicznym. Twierdziła, że taki element garderoby powinny nosić wyłącznie szczupłe osoby. Dziś ma na ten temat zupełnie inne zdanie i apeluje też do innych kobiet, aby nie wstydziły się nosić takich ubrań, na jakie mają ochotę:

Nie bój się pokazać swoich dołeczków i miękkiego brzucha, ponieważ zasługujesz na noszenie tej sukienki tak samo, jak każdy inny!

Zobacz także: Mówili, że jest za gruba, by chodzić na randki. Dziś zabiegają o jej względy 

Pokazała się w odważnej sukience. Tak zareagowali internauci

Post kobiety spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami jej obserwatorów. Wiele osób docenia jej pracę na rzecz promowania ruchu "body positive". Pod zdjęciami pojawiły się liczne komentarze: "Wyglądasz wspaniale, jesteś taka szczęśliwa i pewna siebie. Kocham to! Dzięki za zachęcenie nas wszystkich do pokochania naszych ciał", "To tak inspirujące!!! Wyglądasz fenomenalnie" - chwalą influencerkę pozostali użytkownicy mediów społecznościowych.

Nie przegap

RadioZeT.pl/dailystar.co.uk