Obserwuj w Google News

Zakochał się w dziewczynie z pociągu. Cała Polska pomaga mu ją odnaleźć

2 min. czytania
19.10.2023 13:54
Zareaguj Reakcja

Adam od pierwszego wejrzenia zakochał się w dziewczynie, z którą 8 października jechał pociągiem. Ma nadzieję, że uda mu się ją odnaleźć. Wiadomość od mężczyzny do tajemniczej nieznajomej od kilku dni krąży po sieci. Co do jednego internauci są zgodni: tak romantyczne historie nie zdarzają się często.

Adam szuka przepięknej nieznajomej
fot. Marek BAZAK/East News

Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczną historię. Adam 8 października podczas podróży pociągiem do Warszawy zauroczył się w dziewczynie, która jechała tuż obok niego. Tajemnicza nieznajoma uśmiechała się do chłopaka, jednak para nie wymieniła się podstawowymi informacjami. W konsekwencji Adam nie wie, jak jego ukochana ma na imię, nazwisko, czym się zajmuje i skąd pochodzi. Wie jednak, że bardzo chce odnaleźć kobietę, która skradła jego serce.

To mógłby być scenariusz filmu. Adam szuka przepięknej nieznajomej

Chłopak intensywnie szuka ukochanej. W Warszawie rozwiesił mnóstwo ogłoszeń w formie plakatów. Opisał w nich swoją historię, zwracając się bezpośrednio do tajemniczej nieznajomej z prośbą o kontakt. Wiadomość krąży także po sieci. Użytkownicy mediów społecznościowych udostępniają ją, wierząc, że historia zakończy się happy endem.

Redakcja poleca

„Wysiedliśmy razem na centralnym ok. 15:00. Ja byłem w czarnym płaszczu, kręcone dłuższe włosy i krótszy zarost. Ty miałaś szary płaszcz i szare, ciepłe podkolanówki, miałaś ze sobą książkę” – wspomina Adam w wiadomości do ukochanej nieznajomej.

Adam się nie poddaje. „Od tygodnia jeżdżę pociągiem tej relacji”

Mimo iż od pamiętnej podróży minął już ponad tydzień, Adam nie zamierza przestać szukać ukochanej. Chce bowiem zamienić z nią chociaż kilka słów. Jest niezwykle konsekwentny i wytrwały. „Od tygodnia jeżdżę pociągiem tej relacji, z nadzieją w sercu, iż dane mi będzie jeszcze raz ujrzeć Ciebie. Trzymam się tej myśli kurczowo” – tłumaczy zauroczony mężczyzna.

adam_szuka_ukochanej
fot. fot. Facebook@koleje_mazowieckie_km

Zobacz również:  Eugeniusz 40 lat temu zakochał się w pielęgniarce. Teraz córka szuka tajemniczej Jolanty

W romantycznym liście Adam wyjaśnia także dlaczego w czasie wspólnej podróżny nie odezwał się do ukochanej. „Na Twój widok odjęło mi mowę i dopiero kiedy znikłaś mi z oczu, uświadomiłem sobie, co tracę” – zaznaczył w ogłoszeniu. Podkreślił, że chciał naprawić swój błąd, jednak okazało się to niemożliwe. „Pobiegłem Cię szukać, niestety bezskutecznie” – kończy swoją wiadomość.

Nie przegap