Obserwuj w Google News

Z wieczoru kawalerskiego trafił do policyjnej celi. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

2 min. czytania
27.07.2023 10:41
Zareaguj Reakcja

28-letni mieszkaniec Środy Wielkopolskiej wraz z grupą znajomych bawił się na wieczorze kawalerskim w Skorzęcinie. W pewnym momencie jednak impreza wymknęła się spod kontroli. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Z wieczoru kawalerskiego trafił do policyjnej celi. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/EASTNEWS

Wieczór kawalerski to impreza na cześć pana młodego. Zazwyczaj organizowana jest na kilka dni przed ślubem i uczestniczą w niej wyłącznie mężczyźni, którzy często nie stronią od alkoholu. Niekiedy jednak ta niewinna zabawa wymyka się spod kontroli. Tak też było w przypadku kawalerskiego, w którym brał udział pewien mieszkaniec Środy Wielkopolskiej. O zdarzeniu poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie na swojej stronie na Facebooku.

Redakcja poleca

Z wieczoru kawalerskiego trafił do policyjnej celi

Do tego zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. 28-letni mieszkaniec Środy Wielkopolskiej wraz ze znajomymi uczestniczył w wieczorze kawalerskim. W pewnym momencie jednak sytuacja wymknęła się spod kontroli - podaje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie. 

Mężczyzna oddalił się od swoich towarzyszy i udał się w nieznanym kierunku. Jak się później okazało, poszedł pod bramę prowadzącą do ośrodka i uszkodził szlabany wjazdowe. Urząd Gminy wycenił straty na około 5 tysięcy złotych.

Zobacz także:  Czekała 10 lat, aż mąż wyjdzie z więzienia. Wyszedł, deportowano go

Uczestnikowi wieczoru kawalerskiego grozi do 5 lat więzienia

28-latek został zatrzymany przez policjantów z Oddziału Prewencji w Poznaniu pełniących służbę na terenie ośrodka. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu - w jego organizmie wykryto aż dwa promile. Ostatecznie uczestnik wieczoru kawalerskiego trafił do policyjnej celi. 

Na podstawie zebranych dowodów śledczy z Komisariatu Policji w Witkowie przedstawili 28-latkowi zarzut uszkodzenia mienia. Mieszkaniec Środy Wielkopolskiej przyznał się do popełnienia tego czynu. Teraz grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Nie przegap

RadioZET.pl