Obserwuj w Google News

Yoana podnosiła ciężary w ciąży. Zdjęcia jej dziecka szokują

2 min. czytania
02.02.2023 09:50
Zareaguj Reakcja

Yoana Banda opublikowała na TikToku nagranie, które błyskawicznie stało się viralem. Brytyjka pokazała na wideo, jak w zaawansowanej ciąży trenuje na siłowni. W kolejnym ujęciu widać natomiast zdjęcia jej nowonarodzonej córeczki z... wyraźnie zarysowanym bicepsem.

Yoana podnosiła ciężary w ciąży. Zdjęcia jej dziecka szokują
fot. tiktok.com/@yoanabanda1

Yoana Banda to tiktokerka, której konto obserwuje ponad 5 tys. osób. Jeden z jej ostatnich filmów zrobił prawdziwą furorę w sieci. Kobieta pokazała na nim swoją nowonarodzoną córkę. Wygląd dziecka zaskoczył internautów.

Zobacz także:  Ma sześcioro dzieci, z których czworo to lalki. Wyglądają jak prawdziwe noworodki

Yoana podnosiła ciężary w ciąży. Zdjęcia jej dziecka szokują

Dla Yoanie bardzo ważna jest aktywność fizyczna. Dlatego nawet po zajściu w ciążę postanowiła nie rezygnować ze sportu. Kobieta na swoim profilu na TikToku opublikowała nagranie, w którym pokazała, jak - mając już sporych rozmiarów brzuszek - trenuje na siłowni. Na wideo widać jak ćwiczy ramiona, nogi, a także podnosi ciężary.

Redakcja poleca

W drugiej części filmu Banda zamieściła kilka fotek swojego nowonarodzonego dziecka. Wygląd dziewczynki może szokować. Otóż na wybranych przed kobietę ujęciach widać niemowlę z wyraźnie zarysowanym bicepsem. Tiktokerka żartuje, że to dzięki jej treningom w ciąży.

Gdy kontynuujesz podnoszenie ciężarów przez całą ciążę, a twoje dziecko rodzi się z mięśniami. (...) Wyszła ze mnie i zapytała: "Gdzie są ciężary?" - podpisała Banda nagranie.

Nagranie ma ponad 9 mln wyświetleń

Nagranie młodej mamy błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 9,3 mln razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość użytkowników serwisu podeszła do filmu humorystycznie.

To dziecko jest silniejsze ode mnie.
 
Ma większe mięśnie niż ja. 
 
Ten niemowlak to Herkules - piszą internauci.

Niektórzy użytkownicy aplikacji zaczęli też zastanawiać się, czy podnoszenie ciężarów jest bezpieczne w ciąży. Niektórzy stwierdzili, że kobieta nie powinna wykonywać części przedstawionych na nagraniu ćwiczeń. W końcu głos w sprawie postanowiła zabrać autorka wideo. Yoana zapewniła, że wszystko konsultowała z położnymi i lekarzem.

Dodatkowo kilka dni później tiktokerka opublikowała kolejne nagranie. W filmie wymieniła osiem korzyści, jakie przynosi wykonywanie treningu siłowego w trakcie ciąży. Yoana Banda wspomina m.in. o zmniejszeniu bólu w dolnej części pleców czy redukcji wagi. Przypominamy jednak, że każda kobieta w ciąży przed rozpoczęciem ćwiczeń powinna skonsultować się ze swoim lekarzem.

Zobacz także:  Urodziła ośmioraczki jako pierwsza na świecie. Jej ogromny brzuch był sensacją

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/kobieta.gazeta.pl