Obserwuj w Google News

Wyznał żonie, co chciałby zrobić w łóżku. Odebrało jej mowę

2 min. czytania
02.08.2023 15:45
Zareaguj Reakcja

Portal "Daily Mail" postanowił opublikować list jednej z czytelniczek. Kobieta anonimowo wyznała redaktorom, o co poprosił ją mąż. Mężczyzna po sześciu latach małżeństwa stwierdził, że potrzebuje w sypialni nieco mocniejszych i bardziej intensywnych wrażeń. Wyznał, jaka fantazja od dawna mu towarzyszy.

Wyznał żonie, co chciałby zrobić w łóżku
fot. shutterstock_fizkes

Osoby żyjące w związkach z długim stażem doskonale wiedzą, że po wielu latach razem ogień w sypialni przygasa. Wówczas warto spróbować na nowo rozniecić płomień miłości. Pomóc mogą między innymi zabawki i gry erotyczne. Doskonałym rozwiązaniem może być również wspólna wizyta u seksuologa. Niezwykle ważne jest, aby zakochani znów zaczęli patrzeć na siebie z namiętnością w oczach. Satysfakcja seksualna jest bowiem bardzo ważną częścią romantycznych relacji.

Pomiędzy nimi coś się wypaliło. Mąż wyznał to żonie

Pewna kobieta postanowiła podzielić się swoją historią z czytelnikami portalu "Daily Mail". Wyznała, że od sześciu lat jest szczęśliwą żoną. Swojego męża poznała z kolei dziesięć lat temu – od tego czasu są w związku.

Kobieta przyznała, że czuje się spełniona seksualnie. Zaznaczyła, że nie ma wygórowanych wymagań, ponieważ seks nie jest dla niej w związku najważniejszy. Podkreśliła, że do niedawna uważała swoje życie erotyczne za ciekawe i wystarczające. Okazało się jednak, że jej partner postrzegał to w zupełnie inny sposób.

Redakcja poleca

Maż wyznał kobiecie, że chciałby, aby ich zbliżenia były nieco bardziej intrygujące. Podzielił się z nią także swoją fantazją. Okazało się, że mężczyzna od dłuższego czasu marzy o trójkącie. Czytelniczka "Daily Mail" początkowo była przekonana, że to wymysł, którego jej partner nie będzie chciał zrealizować. Coraz częściej jednak nawiązywał do swojej fantazji – jednocześnie badając, czy żona byłaby skłonna spełnić jego seksualne pragnienie.

Kobieta nie wiedziała, jak powinna interpretować zaistniałą sytuację. Postanowiła zapytać męża o szczegóły. Gdy dowiedziała się, co konkretnie chodzi po głowie jej partnerowi, oniemiała.

Zobacz również:  Jest dumna ze swoich krągłych kształtów. Tak nazywali ją hejterzy

– Powiedział, że zawsze fascynowała go myśl o byciu z innym mężczyzną, że to go podnieca i nie sądzi, żeby był w stanie przez resztę życia tkwić bez możliwości wyrażenia siebie z tej strony – zaznaczyła kobieta cytowana przez portal o2.pl.

Czytelniczka w liście do redakcji wyznała, że nie wie, jak powinna się zachować. Podkreśliła, że kocha swojego męża i nie chce powstrzymywać go przed spełnianiem fantazji. Nie wie jednak, czy będzie w stanie wpuścić do swojego łóżka obcego mężczyznę.

Nie przegap

RadioZET/Daily Mail/o2