Obserwuj w Google News

Wytatuowała sobie ananasa w trójkącie. Później dowiedziała się, że wzór ma ukryte znaczenie

2 min. czytania
31.01.2023 12:13
Zareaguj Reakcja

Brittany Lewin zrobiła sobie tatuaż - zdecydowała się na rysunek ananasa w trójkącie. Kiedy pochwaliła się nową "dziarą" przed koleżanką, usłyszała, że wybrany przez nią wzór ma ukryte znaczenie. "Popełniłam błąd, przyjaciele" - przyznała kobieta na TikToku.

Brittany Lewin
fot. tiktok.com/@b_brittanylewin

TikTok to popularna aplikacja internetowa, która zrzesza miliony osób z całego świata. Można tam znaleźć zarówno zabawne filmiki, jak i przydatne porady z różnych dziedzin życia. Ale nie tylko. Część użytkowników na TikToku dzieli się też swoimi doświadczeniami. Wśród nich jest Brittany Lewin. Jakiś czas temu influencerka, której konto obserwuje ponad 25 tys. osób, opowiedziała ciekawą historią związaną ze swoim tatuażem. Do tego wideo dotarł portal nypost.com.

Redakcja poleca

Wytatuowała sobie ananasa w trójkącie

@b_brittanylewin postanowiła zrobić sobie tatuaż. Tiktokerka zdecydowała się na rysunek ananasa w trójkącie. Niewiele myśląc, udała się do salonu i poprosiła tatuażystę o wykonanie wspomnianego wzoru.

Lewin była bardzo podekscytowana nową "dziarą". Postanowiła więc pochwalić się nią przed przyjaciółką. Tiktokerka zrobiła zdjęcie malunku, a fotkę wysłała koleżance w wiadomości. 

Czy to odwrócony ananas? - zapytała kobieta.

Przyjaciółka Brittany uświadomiła ją, że jej tatuaż ma konkretne znaczenie. Lewin nie miała o tym pojęcia, dlatego zaczęła szukać informacji w wyszukiwarce internetowej. Jakież było jej zdziwienie, gdy przeczytała, że odwrócony ananas symbolizuje swingersów (tj. pary w stałych związkach, które uprawiają seks z innymi ludźmi). 

Zobacz także:  Ludzie myślą, że ma 30 lat. W rzeczywistości jest prawie dwa razy starsza

Popełniłam błąd, przyjaciele - napisała tiktokerka w opisie nagrania.

Brittany odkryła, że jej tatuaż ma ukryte znaczenie

Film Brittany szybko obiegł sieć. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z internautów zapytał Lewin, dlaczego zdecydowała się na taki wzór. Ta odpowiedziała, że "dziara" miała oznaczać bycie szefową, a dodatkowo trójkąt to jej szczęśliwy symbol. 

Sytuacja bardzo rozbawiła użytkowników aplikacji. Internauci zaczęli podsuwać kobiecie pomysły, w jaki sposób mogłaby zakryć swoją nową "dziarę". Co ciekawe, niektórzy tiktokerzy zdradzili też, że mają bardzo podobny tatuaż. Przyznali, że tak jak Brittany, nie mieli pojęcia, co tak naprawdę oznacza.

Zobacz także:  Natasha chce mieć największe pośladki na świecie. "Moja pupa sprawia, że czuję się seksowna"

Po prostu zamień go w dom Spongeboba i dodaj muszle.
 
Za każdym razem, gdy widzę u kogoś taki tatuaż, zastanawiam się, czy on wie!
 
Zrobiłam to samo! Pojechałam na Hawaje i zrobiłam sobie tatuaż z różowym ananasem. Nie miałam pojęcia, co oznacza, dopóki nie wróciłam do domu i ludzie mi nie powiedzieli - piszą internauci pod postem.

RadioZET.pl/nypost.com/o2.pl