Obserwuj w Google News

Wytatuowała imię chłopaka na czole. Lawina komentarzy. "Będziesz tego żałować"

2 min. czytania
09.11.2023 11:53
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka Ana Stanskovsky postanowiła zaszaleć i... wytatuowała sobie imię partnera na czole. Nagranie, na którym kobieta prezentuje nową "dziarę", stało sie viralem. "Pewnego dnia będziesz tego żałować" - grzmią internauci.

Wytatuowała imię chłopaka na czole. Lawina komentarzy. "Będziesz tego żałować"
fot. tiktok.com/@user3lx20fhcaa

Ana Stanskovsky aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Konto kobiety na Instagramie śledzi 116 tysięcy osób, zaś na TikToku ponad 600 tys. Influencerka na swoim profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. Nierzadko publikuje też treści o charakterze humorystycznym. Jeden z ostatnich filmów Any zrobił prawdziwą furorę w sieci. Kobieta pochwaliła się na nim swoim nietypowym tatuażem.

Redakcja poleca

Tiktokerka wytatuowała sobie imię chłopaka na czole. Internauci ją krytykują

Kilka dni temu Stanskovsky na swoim profilu na TikToku opublikowała nagranie z salonu tatuażu. Na filmie influencerka zaprezentowała nową "dziarę". Malunek wywołał ogromne kontrowersje i to z dwóch powodów. Po pierwsze chodzi o wybrane przez kobietę miejsce. Otóż Ana zdecydowała się na tatuaż na czole. Emocje budzi również sama "dziara" - jest to ogromny napis "Kevin". Imię - jak można się spodziewać - nie zostało wybrane przypadkowo. Tak nazywa się wieloletni partner influencerki. 

Nagranie Any, na którym zaprezentowała nowy tatuaż, a także proces jego powstawania, błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się viralem. W ciągu kilku dni wideo zostało obejrzane ponad 25 milionów razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Wielu internautów skrytykowało nową "dziarę" influencerki. "A jeśli z tobą zerwie, co wtedy?" - zastanawia się jeden z użytkowników platformy. "Wow. Pewnego dnia będziesz tego żałować" - dodał inny. Część obserwatorów Any nie wierzy też w to, że tatuaż jest prawdziwy. "Nie, to chyba żart", "Przecież to nawet nie jest robione igłą. To po prostu napis, nie "dziarka", "To jest jakiś prank", "Ludzie, którzy myślą, że to prawda, najwyraźniej nigdy nie zrobili sobie tatuażu" - brzmią niektóre komentarze pod filmem.

Zobacz także:  Zrobiła sobie tatuaż. Gdy dowiedziała się, co oznacza wzór, prawie zemdlała

Tatuaż nie jest prawdziwy?

W prawdziwość "dziary" nie wierzy również znany tatuażysta Kevin Paul. Ekspert dostrzegł kilka śladów oszustwa. Mężczyzna twierdzi m.in. że maszynka zaprezentowana na filmie w rzeczywistości nie jest włączona, a co za tym idzie - igła nie wbija się w skórę. "Tatuaż na 100% nie jest prawdziwy" - podsumowuje Paul, cytowany przez portal New York Post.

Ana Stanskovsky cały czas jednak upiera się przy tym, że naprawdę zrobiła sobie "dziarę" na czole. Na swoim profilu na TikToku zamieszcza kolejne nagrania, na których prezentuje nowy tatuaż.

Źródło: Radio ZET/TikTok/New York Post

Nie przegap
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News