Obserwuj w Google News

Wytatuował sobie na ręce listę rzeczy do zrobienia. Ludzie nie wierzą własnym oczom

2 min. czytania
31.07.2023 10:24
Zareaguj Reakcja

Mężczyzna wprawił internautów w zdumienie po tym, jak postanowił wytatuować sobie na dłoni nietypowy wzór przedstawiający listę rzeczy do wykonania. Zrobił to, aby być mniej zapominalskim na co dzień.

mężczyzna zrobił sobie nietypowy tatuaż
fot. Instagram.com/lukeaashley

W mediach społecznościowych można natknąć się na profile wielu tatuażystów, którzy chętnie chwalą się efektami swoich prac. Trzeba przyznać, że pomysły ich klientów bywają niezwykle kreatywne. Jakiś czas temu pisaliśmy o pewnym mężczyźnie, który wytatuował sobie na twarzy oprawki okularów, co odbiło się szerokim echem w sieci.

Teraz głośno jest o innym miłośniku tego rzemiosła, który udał się do salonu tatuażu z zaskakującą prośbą. Mężczyzna, o którym pisze portal dailystar.co.uk, zdecydował się na wzór przypominający listę rzeczy do zrobienia. Nagranie zamieszczone w internecie szybko stało się viralem i do tej pory obejrzało je ponad pół miliona osób.

Redakcja poleca

Zrobił sobie nietypowy tatuaż. Nagranie podbija sieć

Film zamieścił znany tatuażysta z Londynu, który prowadzi na Instagramie profil o nazwie "lukeaashley", gdzie można podziwiać jego dotychczasowe dzieła. Artysta, który specjalizuje się m.in. w tatuażach dłoni, opowiedział, jak doszło do realizacji tego nietypowego zlecenia.

Otóż jego klient często zapisywał sobie na ręce różne przypomnienia dotyczące swojej pracy.  Aby być bardziej zorganizowany, wymyślił sobie ten nietypowy wzór, sądząc, że przyda mu się w codziennym życiu.  W końcu zdecydował się umówić na wizytę.  Na prośbę klienta właściciel tatuażu zareagował entuzjastycznie: "To był tak zabawny pomysł, że po prostu nie mogłem odmówić. Chciałem pomóc Robertowi, a także dodać to do mojego portfolio" - cytuje tatuażystę portal dailystar.co.uk. Jednocześnie zaznaczył, że tatuaże na dłoni nie są odpowiednie dla osób o słabych nerwach, ponieważ ta część ciała jest jedną z najbardziej bolesnych podczas tatuowania.

Zobacz także: Ma 56 lat. Wydała majątek na tatuaże

Nietypowy tatuaż jest hitem w internecie. Internauci komentują

Film opublikowany przez tatuażystę wywołał ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. Wiele osób nie kryło swojego zaskoczenia, widząc nietypowy wzór na ciele mężczyzny. Niektórzy zastanawiali się, czy tatuaż w takim miejscu to dobry pomysł i jak będzie wyglądał po dłuższym czasie.

Jeszcze inni żartobliwie nazwali go "geniuszem", twierdząc, że to niezwykle praktyczna sprawa i sami chętnie poszliby jego śladem. "Najbardziej przydatny tatuaż", "Potrzebuję tego", "Byłoby fajniej, gdyby zawierał listę zakupów" - komentują rozbawieni internauci.

Nie przegap

RadioZeT.pl/dailystar.co.uk