Obserwuj w Google News

Wygląda jak Jim Morrison. Podrywają go starsze kobiety

2 min. czytania
27.03.2023 14:08
Zareaguj Reakcja

Moda zatacza koła, więc regularnie wraca. Mnóstwo osób czerpie inspirację z minionych dekad. Stroje inspirowane dawnymi latami zalewają media społecznościowe. Okazuje się tym samym, że czyjaś stylizacja to czasami...szansa na podryw ze strony znacznie starszych kobiet. Przekonał się o tym model Jannes Arndt.

Wygląda jak Jim Morrison. Podrywają go starsze kobiety
fot. @jannestwelve/TikTok

Nosi dżinsowe dzwony, skórzane kurtki i długie włosy. Na palce zakłada masywne, srebrne pierścienie. Pojawia się na wybiegach Levisa, Monclera i Jeanne Friot. Reprezentują go cztery agencje modelingowe. Jannes Arndt zadebiutował w świecie mody niedawno, bo zaledwie trzy lata temu. Wcześniej grał w piłkę nożną w młodzieżowych ligach, a w 2021 roku – według niemieckiego portalu transfermarkt.com, zajmującego się transferami sportowymi – dołączył do klubu SC Victoria Hamburg.

TikTok i Instagram okazały się przepustką do znacznie szerszego niż dotychczas grona fanów. Model używa mediów społecznościowych do prezentowania ubrań w stylu lat 70. i 80. Nie jest jednak wylewny – rzadko podpisuje nagrania. Często używa za to hasztagów - #70s, #80s, #rockstar.

Redakcja poleca

Jim Morrison czy Mick Jagger? Dojrzałe kobiety do niego zagadują

Arndt sugeruje, że cieszy się całkiem sporą popularnością wśród kobiet, których młodość przypadła na lata popularności wybieranego przez niego ubioru. Chętnie podkreśla też swoje wizualne podobieństwo do Jima Morrisona (The Doors) i Micka Jaggera (The Rolling Stones). W opublikowanym na TikToku filmie prezentuje strój zainspirowany właśnie Morrisonem – szerokie spodnie, biała koszula i kamizelka z frędzlami.

Jannes twierdzi, że sytuacje, w których kobiety w średnim wieku do niego podchodzą i proszą o zapozowanie do zdjęć, nie są niczym nowym. Udokumentował nawet jedną z nich w tiktokowym nagraniu. Wyjątkowo zostało ono podpisane:

Właściwie to uwielbiam te momenty. Super słodkie.

Zobacz także: Tak ubrała się do pracy. Kadrowa stwierdziła, że jej strój jest zbyt wyzywający

Oldschoolowe ubrania sposobem na podryw?

Model relacjonuje obserwatorom, że na zdjęciach się nie kończy. Na jego profilu na TikToku pojawił się film, dokumentujący przechadzającego się po ulicy Arndta. Na ekranie – kilka słów napisanych białą czcionką:

Ja zastanawiający się, dlaczego podrywają mnie tylko kobiety trzy razy starsze ode mnie.

Jannes uważa, że powodem chwilowych zalotów dojrzałych kobiet w jego stronę jest nostalgia – swoim wyglądem odzwierciedla bowiem styl wielu młodych mężczyzn z minionych dekad. Internautki spieszą jednak z zapewnieniem, że pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatki nie są jedynymi osobami, którym podobają się mężczyźni ubrani w ten sposób. Przykład? Komentarz użytkowniczki @kasreanne:

Flirtuję z tobą w tym momencie i nie jestem trzy razy od ciebie starsza, więc jak leci, kochanie?

RadioZET.pl/transfermarkt.com/@jannestwelve/TikTok, Instagram