Obserwuj w Google News

Wydłużyła nogi o 14 centymetrów. Dziś żałuje operacji. "Wstydzę się"

2 min. czytania
11.09.2023 14:41
Zareaguj Reakcja

Theresia Fischer przeszła dwie operacje wydłużenia kończyn, dzięki którym zyskała dodatkowe 14 centymetrów. Na zabiegi wydała łącznie niemal 700 tys. złotych. Dziś jednak żałuje swojej decyzji. "Wstydzę się, bo zgodziłam się na operację, której nie powinnam była wykonywać" - mówi modelka.

Wydłużyła nogi o 14 centymetrów. Dziś żałuje operacji. "Wstydzę się"
fot. instagram.com/theresiafischer

Theresia Fischer to niemiecka modelka. Kobieta cieszy się sporą popularnością w sieci - jej konto na Instagramie obserwuje 145 tysięcy osób, zaś na TikToku śledzi ją ponad 200 tys. użytkowników. Influencerka zasłynęła przede wszystkim z operacji wydłużenia nóg. Dziś jednak mówi, że żałuje tego zabiegu.

Redakcja poleca

Wydłużyła nogi o 14 centymetrów 

Jak czytamy na stronie jednego ze szpitali Luxmed, operacja wydłużania kończyn dolnych polega na kontrolowanym złamaniu kości, a następnie wprowadzeniu do kanału szpikowego specjalnego teleskopowego gwoździa oraz śruby mocującej. Implant wyposażony jest w silnik pobudzany polem magnetycznym. Zabieg trwa około dwóch i pozwala wydłużyć nogę nawet o 16 centymetrów. 

Theresia po raz pierwszy poszła pod nóż w wieku 24 lat. W marcu 2022 roku zdecydowała się na kolejny tego typu zabieg. Na dwie operacje, dzięki którym zyskała dodatkowe 14 cm, wydała łącznie około 128 tys. funtów, czyli niemal 700 tys. złotych. Obecnie kobieta mierzy 184 cm wzrostu.

Zobacz także:  Marzyła, by wyglądać jak Pamela Anderson. Wydała fortunę na operacje plastyczne

Żałuje operacji wydłużenia kończyn. "Wstydzę się"

Jakiś czas temu Fischer opowiedziała o powodach swojej decyzji. Portal dailymail.co.uk informuje, że do poddania się operacjom miał namówić kobietę jej były mąż, Thomas Behrend. "Theresio, wiesz, że lubię wysokie kobiety. Bardzo mi się podobają. Dzięki takiemu zabiegowi możesz zyskać nawet 14 centymetrów" - miał przekonywać ją mężczyzna. W końcu Fischer ugięła się jego namowom. 

Kobieta twierdzi, że gdyby nie Thomas, nigdy nie przeszłaby podobnego zabiegu. Dziś żałuje operacji. "Zawsze byłam zadowolona ze swojego ciała. Wstydzę się, bo zgodziłam się na operację, której nie powinnam była wykonywać" - tłumaczy, cytowana przez portal dailymail.co.uk.

Theresia w 2019 roku, kiedy była jeszcze z Thomasem, opowiadała, że zabieg wydłużenia kończyn dolnych pozytywnie wpłynął na jej życie seksualne. "Mój seks jest teraz lepszy. Stałam się bardzo elastyczna i mam więcej miejsca do manewrowania w łóżku" - mówiła kobieta.

Twierdziła również, że poszła pod nóż, aby zwiększyć swoją pewność siebie. Wyjaśniła, że jako nastolatka była prześladowana. "Teraz czuję się szczęśliwa i zadowolona ze swoich nóg. (...) Dzięki zabiegowi wydłużenia kończyn odnalazłam siebie i wreszcie przezwyciężyłam dawną traumę spowodowaną zastraszaniem" - opowiadała kobieta.

We wrześniu 2022 r., a więc sześć miesięcy po drugiej operacji, Teheresia i Thomas ogłosili, że się rozstają. Obecnie 31-latka spotyka się ze Spephanem.

Nie przegap
Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News